Start USOPAŁ Redakcja USOPAŁ: "Z całego serca życzymy Żydom, żeby wrócili do Izraela, a nie wysyłali do nas swoich emigrantów."

Redakcja USOPAŁ: "Z całego serca życzymy Żydom, żeby wrócili do Izraela, a nie wysyłali do nas swoich emigrantów."

Jest oczywiste, że Robert Winnicki to wykorzystał i zadzwonił do niego następnego dnia mówiąc, że ma natychmiast zrezygnować z członkostwa w radzie decyzyjnej, jeśli nie to oni go wyrzucą,a wszystko za upublicznione dane, które były fałszywą prowokacją i nic nie znaczyły.


Szanowni Państwo!

Drodzy Rodacy, skończył się już czas na komentarze, teraz liczy się już tylko praktyczne działanie, zjednoczenie! Należy zostawić na boku ambicje osobiste i myśleć o Polsce, w jakiej sytuacji się znajduje.

My zawsze powtarzamy: nie jesteśmy przeciwko żadnej religii, żadnej partii politycznej, o ile nie wyzyskują one, nie oszukują i nie ograbiają Polski, nie mają korzeni w Okrągłym Stole czy Magdalence, nie mają zbrodniczej przeszłości. My jedynie chcemy bronić naszej Ojczyzny!

Bardzo prosimy Pana Przemysława Holochera, aby publicznie podał do wiadomości to świństwo, które mu wyrządzono, upubliczniając jego osobiste dane i prywatne rozmowy. Przyzwolenie na to dała żydokomuna z Irlandii, którą Pan Holocher pozwie do sądu o zniewagę. Jest oczywiste, że Robert Winnicki to wykorzystał i zadzwonił do niego następnego dnia mówiąc, że ma natychmiast zrezygnować z członkostwa w radzie decyzyjnej, jeśli nie to oni go wyrzucą,a wszystko za upublicznione dane, które były fałszywą prowokacją i nic nie znaczyły. Prosimy, aby Pan Przemysław Holocher opublikował informacje i dokumenty na ten temat, które posiada.


Mamy już wiele informacji potwierdzających na ten temat, nie chcemy tej sprawy przedłużać, ale zamknąć i naturalnie wykreślić to z naszej współpracy. Potrzebujemy prawdziwych Polaków i katolików.

Z całego serca życzymy Żydom, żeby wrócili do Izraela, a nie wysyłali do nas swoich emigrantów. Trzeba o tym jasno i otwarcie mówić! To oni wymyślili antysemityzm i to jest śmieszne. Polak przede wszystkim nie ma prawa być antypolakiem, do pozostałych ma prawo, jeśli dotykają one kwestii obrony Ojczyzny. Trzeba o tym mówić głośno, z energią, publikować, to powinno być jednym z haseł naszego sztandaru niesionego do przyszłych wyborów.

W tym momencie bardzo ważne jest, abyście wszyscy wzięli udział w Marszu Niepodległości 11 listopada w Warszawie. Żebyście pokazali jedność, siłę i to, że Naród jest w stanie walczyć o swoją godność i przede wszystkim o swój byt. W tym dniu nikt z Was nie może być bierny, każdy musi być tam obecny, ze sztandarami, transparentami, z mocnymi hasłami, aby cały świat Was zobaczył, aby ci, którzy nie mogą w tym dniu dotrzeć do Warszawy, poczuli się spokojni i pewni, że są tacy, którzy o Ojczyznę walczyć będą do samego końca i zwyciężą! Że jest nas wielu!

Korzystając z okazji przesyłam Wam jak najserdeczniejsze pozdrowienia i życzenia wytrwałości i siły! I zawsze pamiętajcie, że od czegoś trzeba zacząć i Wasz sukces jest sukcesem całej Polski, wszystkich tych, którzy cierpią w kraju i tych, którzy z racji wielorakich potrzeb (przede wszystkim zarobkowych) musieli ten nasz kraj opuścić.


Redakcja USOPAŁ

Komentarze

Imię/nick *
URL
Kod   
Wyślij komentarz