Start USOPAŁ Zarząd USOPAŁ: Quo Vadis Polsko?

Zarząd USOPAŁ: Quo Vadis Polsko?

Dzisiaj nie PO, nie PiS, SLD, Palikot, czy Ziobro są szansą na wyzwolenie Polski, bo oni nigdy nie zrobią w tym kierunku ani jednego kroku! Wśród nich większość to są Żydzi i antypolacy, którzy niszczą Polskę swoją zachłannością, rabują nasz przemysł, ograbiają ze wszystkich bogactw, jakie posiada Polska!

Montevideo, 24.10.2013

Szanowni Państwo!

Czujemy się zobowiązani informować młodzież polską, która zapoczątkowała i przygotowuje się teraz do wielkiego zrywu, zaczyna bowiem rozumieć, jak strasznie jest wyzyskiwany nasz kraj w ciągu ostatnich około 70 lat od okupacji sowieckiej, podczas której wymordowano miliony naszych rodaków. Wielokrotnie głośno mówiło się o tym, że tych 250 tys. Żydów, którzy przed wojskami niemieckimi, które wówczas atakowały Polskę  uciekło do Związku Sowieckiego przez Wołyń, Stalin wyszkolił w NKWD oraz innych organizacjach szpiegowskich. Przygotował ich do tego, aby mogli wrócić do Polski jako przyszły „rząd lubelski” i objąć władzę na długie lata.


Zajęli tym samym wszystkie stanowiska w ministerstwach, policji, doprowadzili do stworzenia PRL-u, w którym mordowano, demoralizowano  i niszczono psychicznie i moralnie Polaków. Żydokomuna opanowała sądownictwo, które zamiast wymierzać sprawiedliwość, mordowało patriotów polskich z Armii Krajowej i całą polską inteligencję, która była dla nich głównym zagrożeniem. W samym Katyniu zamordowano około 20 tys. polskiej inteligencji, a tymi co bestialsko zabijali byli oficerowie żydowscy z NKWD. Taka była baza i przyczółek tej całej okupacji żydokomunistycznej, która FIKCYJNIE miała się skończyć w 1989 roku. Fikcyjnie, bo oto PRL-owskie i sowieckie bandy żydokomuny wykazały się dużą pomysłowością i urządziły Magdalenkę i Okrągły Stół.Wielkie „historyczne wydarzenie” znane na świecie, zapomina się tylko  o takich „szczegółach” jak te, o których stale głośno mówimy i piszemy, że na przykład na 57 obradujących przy Okrągłym Stole 47 było Żydami, a reszta to szabesgoje żydowskie na ich usługach. To samo a może jeszcze i gorzej działo się w Magdalence, w której żydokomuna „porozumiała się” z żydokomuną, tak wyglądały te negocjacje, które miały „wyzwolić Polskę”, a w efekcie pozostała ona w rękach… komuny ???


Dzisiaj nie PO, nie PiS, SLD, Palikot, czy Ziobro są szansą na wyzwolenie Polski, bo oni nigdy nie zrobią w tym kierunku ani jednego kroku! Wśród nich większość to są Żydzi i antypolacy, którzy niszczą Polskę swoją zachłannością, rabują nasz przemysł, ograbiają ze wszystkich bogactw, jakie posiada Polska! Proszę nie zapominać, że po 1989 roku wszystkie rządy były zdominowane przez żydokomunę oprócz rządu premiera mecenasa Jana Olszewskiego i ministra Antoniego Macierewicza, których później zniszczono, gdyż stanowili oni „niebezpieczną” opozycję. Przyczyniła się do tego banda szpiegów, którym zrobiono legendę gdy byli jeszcze małymi chłopcami, pozmieniano im nazwiska                  i posłużono się nimi przy kontrolowaniu państwa polskiego.


Wszyscy zdajemy sobie sprawę, i niejednokrotnie o tym już pisaliśmy, że Stefan Niesiołowski, były marszałek Sejmu to kameleon polityczny, jego prawdziwe żydowskie nazwisko to Aaron Nusselbaum. Kolejny to marszałek senatu Bogdan Borusewicz, zależny od żydokomuny i niszczący politycznie nasz kraj, jego żydowskie nazwisko: Zwi Bronstejn. Prezydentem stolicy Polski Warszawy jest Hanna Gronkiewicz-Waltz, antypolka, jej żydowskie nazwisko to Hajka Grundbaum. Prawdziwe nazwisko Kaczyńskich to Kalkstein  (pisze o tym Wiesław Piotr Maria Kleofas Łyjak w książce pt. „Drugie Orędzie Zbawienia”, Lublin 2002, na stronie 490 pod nr 68). Dalej cała rodzina Schnepfów to byli agenci sowieccy i PRL-owscy, dziś Ryszard Schnepf jest ambasadorem Polski w USA?? To jest komedia. Podobnie Jarosław Gugała, stary alkoholik, agent stalinowski, dziś pracuje w telewizji polskiej i miał stanowisko ambasadora Polski w Urugwaju. Lista tych osób liczy tysiące nazwisk! Większość z nich wywodzi się z tej żydokomuny, którą Stalin silnie ulokował w Polsce, ich rodziny, dzieci, potomkowie.


Znane jest, że w czasach PRL na wyższe uczelnie czy uniwersytety dostawali się tylko ludzie należący do żydokomuny albo zatwardziali komuniści. Dla żadnego prawdziwego Polaka, patrioty nie było tam miejsca. Minęło już wiele lat od tego strasznego okresu w naszych dziejach, ale nie wolno nam o tym zapominać, bo skutki tego trwają do dziś! Żydokomuna rządząca w Polsce wyprzedaje za bezcen majątek narodowy, odbiera Polakom miejsca pracy i teraz ponad 2 miliony naszych rodaków ze skończonymi studiami, wyższym wykształceniem nie mogą znaleźć źródła dochodów w Polsce, zmuszeni są do opuszczenia kraju i udania się w kierunku Irlandii, Anglii, Francji, Hiszpanii (w samym Madrycie jest około 85 tys. Polaków), Kanady, Australii czy innych miejsc świata. Te 2 miliony Polaków pracuje jako robotnicy, kelnerzy, a nie w swoich zawodach, w których się wykształcili. A w międzyczasie do Polski żydokomuna sprowadza emigrantów żydowskich z Izraela.


Przez te około 70 lat wmówiono Polakom, że mają kochać oprawców i złodziei m.in. żydów, wmówiono, że nie można być antysemitą co jest bzdurą,  a być antypolakiem wolno???


Jesteśmy przekonani, że Naród zaczyna to rozumieć, że istnieje ogromna  i nagląca potrzeba otrząśnięcia się z tego bagna, bo dopiero wtedy pojawi się szansa na godną przyszłość naszego Narodu i na wolność, ale to przede wszystkim główne zadanie dla młodzieży: aby Polską rządzili Polacy!!!


W ostatnim czasie zorganizowały się wielkie grupy młodzieży patriotycznej, włączyli się w nie patriotyczni kibice, młodzież studiująca i młodzież polska za granicą, która ze względów zarobkowych musiała opuścić kraj. Jako przykład wymienimy Obóz Wielkiej Polski (OWP) czy Liga Obrony Suwerenności (LOS) oraz wiele innych polskich patriotycznych organizacji. Podobnie polskie związki zawodowe, które w ostatnich dniach energicznie zorganizowały się, aby walczyć  o swoje prawa.


Oczywiście im żywiej patrioci się organizują, żydokomuna czuwa i już „wsadziła” truciznę między młodych. Jedną z nich jest Robert Winnicki, przytaczamy co inni Polacy- patrioci o nim mówią: „Kto ma kontakt z młodymi działaczami i sympatykami Ruchu Narodowego ten wie doskonale, że od dawna niepokoi ich dziwnie chwiejna i zmienna postawa takiego na przykład Roberta Winnickiego. Co lub kto powoduje, że ten młody polityk potrafi w jednej chwili zmienić zdanie? Dlaczego najpierw z uporem maniaka twierdzi, że nie czas na udział w wyborach, ale wieloletnią pracę u podstaw i grzmi o wywróceniu okrągłego stołu, ale dopiero wtedy, kiedy będzie już ojcem, a może nawet dziadkiem, po czym nagle zmienia zdanie i będzie obalał III RP już dzisiaj?


Czy do Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego nie docierają głosy niezadowolenia i niepokoju tym, że cała para zamiast rozpędzać koła polskiej lokomotywy zaczyna iść w gwizdek walk frakcyjnych i pozbywania się najbardziej ideowych działaczy?


Ten sam Winnicki organizuje komitet Marszu Niepodległości 11 listopada  i nie podaje go do wiadomości. I nieprawdopodobne rzeczy, jakie mają miejsce wewnątrz ruchu młodzieżowego. Na podstawie fałszywych doniesień, które nie mają podstaw, a jedynie są oszczerczymi, potwornymi prowokacjami, Robert Winnicki zażądał i zmusił polskie, katolickie i oddane sprawie polskiej małżeństwo Annę i Przemysława Holocherów do rezygnacji i odsunięcia się od działalności w ruchu. Pytamy: kto mu kazał to zrobić?albo za ile? Na czyich usługach on jest? Wszyscy wiemy również z ostatnbiego zebrania na Teneryfie, że jest on antykatolikiem. I jest jak kameleon, zmienia się tyle razy, ile jest to potrzebne, aby wykorzystać każdą dogodną sytuację.


Drugi taki przypadek to Tomasz Sakiewicz i „Gazeta Polska”. Tutaj jest tylko tyle z polskości, że gazeta zawiera przymiotnik „polska”. To jest antypolak zakochany w swoich braciach żydach, broni żydokomuny gdzie może i oszukuje Polaków, że on to robi dla dobra Polski. To kameleon żydokomuny i nie można go popierać! Popierajcie prawdziwych Polaków i katolików, którzy kochają Ojczyznę! Sakiewicz dąży do rozbicia polskiej młodzieży i razem z Kaczyńskim (Kalkstein), który był w Magdalence i przy Okrągłym Stole przenoszą obchody 11 listopada do Krakowa. Polacy zbudźcie się! Precz z tą bandą antypolską! Trzeba usunąć tych zdrajców Polski, którzy głosowali za bestialskim koszernym ubojem zwierząt i tych, którzy głosują za aborcją, chcą mordowania dzieci polskich! Wielokrotnie publikowaliśmy listę z wynikami głosowań, są one dostępne w naszej redakcji, jak i na stronie Sejmu- publiczne i dostepne dla każdego!! To są wrogowie kraju. Gdy Polska się wyswobodzi, powinny im zostać wytoczone procesy karne i powinni zostać skazani na więzienia za zdradę państwa i narodu!


Prosimy Was o jednoczenie się w organizacje młodzieżowe, twórzcie pospolite ruszenie Narodu Polskiego wszyscy razem z miast, ze wsi, fabryk, urzędów, WSZYSCY!!! Nie dajcie się okłamywać przez tę bandę żydokomuny. Łączcie się i wystawcie jedną wspólną listę tych większych, mniejszych, wszyscy są ważni. Zwracamy się również do związków zawodowych, które cierpią w tej tragicznej sytuacji, łączcie się, aby było nas wielu!


Wielu patriotów polskich ma swoje gazety, strony internetowe tak w kraju, jak i poza jego granicami. Musimy być im dziś wdzięczni, że w tej strasznej sytuacji zdrady mają oni siłę przeciwstawić się jej w sposób energiczny i prawy. Trzeba wspomnieć tutaj przede wszystkim (w porządku alfabetycznym) tygodnik „Głos” pana ministra Antoniego Macierewicza, pana redaktora Marka Chrapana, „Kurier Chicago” i jego wydawca prezes Adam Ocytko, „Magna Polonia” i jej koordynator techniczny Przemysław Holocher, „Myśl Polska”, Tygodnik Katolicki „Niedziela” i jego redaktor naczelny ks. infułat dr Ireneusz Skubiś, tygodnik „Polska Niepodległa”,  kwartalnik LOS „Polski Szaniec”, „Warszawska Gazeta” wraz z jej wydawcą prezesem Piotrem Bachurskim oraz redaktorami panią Aldoną Zaorską i dzielnym redaktorem Mirosławem Kokoszkiewiczem, Wirtualna Polonia i jej twórca i redaktor Włodzimierz Kuliński.


Zwracamy się również do części Kościoła katolickiego, i tutaj dziś najwybitniejszym jego przedstawicielem jest Ojciec Dyrektor dr Tadeusz Rydzyk CSsR. Prosimy go, aby te dzieła Radio Maryja, Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej (WSKSiM) oraz TV Trwam i Nasz Dziennik przyłączyły się do tego zrywu, do przyszłych wyborów, aby odsunąć od władzy tych szpiegów, agentów, których nazwiska wielokrotnie publikowaliśmy, również w dzisiejszym piśmie. Jesteśmy przekonani, że o.dyr.dr Tadeusz Rydzyk jest nadzwyczajnym patriotą, podobnie jak Wy wszyscy, do których dziś się zwracamy. Mamy nadzieję, że działając wspólnie i jednocząc siły będziemy mogli bardzo szybko zmienić tę całą tragiczną sytuację.


Idźcie wszyscy razem już 11 listopada na Marsz Niepodległości w Warszawie, nie w Krakowie (z żydokomuną Sakiewiczem i Kaczyńskim), żeby Polacy i cały świat widział, że walczymy o naszą wolność!


Pozdrawiamy Was z wyrazami głębokiego szacunku,


Leonor Adami
Zarząd USOPAŁ


Źródło: http://www.usopal.pl/

Komentarze

Imię/nick *
URL
Kod   
Wyślij komentarz