Start ONR Relacja z Marszu dla Życia i Rodziny w Koszalinie

Relacja z Marszu dla Życia i Rodziny w Koszalinie

W dniu 26 maja 2013 roku w Koszalinie odbył się III Marsz dla Życia i Rodziny. Po mszy św. spod kościoła pw. św. Wojciecha sporo ponad tysiąc mieszkańców Koszalina wraz z rodzinami przemaszerowało ulicami miasta. Hasłem przewodnim było „Kierunek: Rodzina”. W Marszu uczestniczyli również działacze Ruchu Narodowego z koszalińskiego oddziału Brygady Zachodniopomorskiej Obozu Narodowo Radykalnego.Sam przemarsz odbył się w miłej atmosferze przy akompaniamencie orkiestry wojskowej oraz muzyki zespołu Arka Noego. Podczas przemówień poruszane były kwestie niżu demograficznego spowodowane brakiem polityki prorodzinnej oraz promowanie rodzin wielodzietnych. Częstym tematem był również sam model rodziny zaznaczając, iż każde dziecko prawidłowo wychowuje się wśród kochającej Matki i Ojca.

Marsz zakończył się na placu przed ratuszem gdzie wszyscy chętni mogli złożyć podpisy pod inicjatywą obrońców życia „Jeden z nas” mającą na celu stworzeniem prawodawstwa, które chroniłoby prawo do życia każdego poczętego dziecka poprzez ujednolicenie regulacji prawnych Unii Europejskiej i zaprzestanie finansowania wszelkich działań wiążących się z prowadzeniem badań i eksperymentów na embrionalnych komórkach macierzystych.

Na koszalińskim Marszu Dla Życia i Rodziny pojawili się także prezydent miasta z ramienia PO, Piotr Jedliński oraz senator z tej samej partii, Piotr Zientarski. Jest to dla nas oburzająca hipokryzja działaczy Platformy Obywatelskiej. To własne te przecież ugrupowanie chciało wprowadzić w Polsce tak zwane "związki partnerskie" a prezydent Komorowski wywodzący się z tej samej partii odmówił złożenia podpisu pod wnioskiem o zaostrzenie ustawy aborcyjnej. Jak widać nie przeszkodziło to jednak tym panom we wzięciu udziału w marszu, który promuje tradycyjną, zdrową a przede wszystkim normalną rodzinę i ochronę życia poczętego. Zajmiemy się wyjaśnieniem tej hipokryzji.

Brygada Zachodniopomorska ONR
Oddział Koszalin


Żródło:http://www.onr.h2.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=784:relacja-z-marszu-dla-ycia-i-rodziny-w-koszalinie-&catid=1:gowne-informacje

Komentarze

Imię/nick *
URL
Kod   
Wyślij komentarz