Start ONR Protest anty-rządowy w Bielsku-Białej

Protest anty-rządowy w Bielsku-Białej

W sobotę (23.03.2013r.) o godzinie 17:00 mieszkańcy Bielska-Biała zebrali się na starówce, aby pokazać swój sprzeciw wobec rządu. Manifestacja zgromadziła ponad 100 osób, głównie młodych Bielszczan, w tym bielski oddział Obozu Narodowo-Radykalnego. Uczestnicy marszu nieśli biało-czerwone flagi i skandowali hasła przeciwko obecnej władzy. Początkowo manifestujący nie garnęli się do okrzyków, sytuację zmieniła liczna grupa mężczyzn z Bialskiego Klubu Sportowego, która dołączyła do pozostałych osób na placu Chrobrego. To dzięki kibicom zrobiło się głośno, skandowano takie hasła jak: „ Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę”, „A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści”, „Donald matole, Twój rząd obalą kibole” oraz „Nie czerwona, nie tęczowa tylko Polska narodowa!”.

 

 

Organizatorzy wygłosili krótkie przemówienie na temat sytuacji w naszym kraju – domagali się obniżenia podatków, polityki prorodzinnej i walki z bezrobociem. Zakończenie odbyło się na placu Ratuszowym, gdzie wspólnie odśpiewano hymn narodowy.


Źródło: http://www.onr.h2.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=716:protest-anty-rzdowy-w-bielsku-biaej&catid=1:gowne-informacje

Komentarze

Imię/nick *
URL
Kod   
Wyślij komentarz