Start

Lubański: Zrobią z Polski harem...

Mam wielu znajomych i przyjaciół na facebooku. To są w większości swej mądrzy Polacy. Dlatego nie wiem - dlaczego dają się omamiać polskojęzycznym mediom. I nie widzą realnych zagrożeń wewnątrz krajowych. Polska zawsze była oparta w mniejszym lub większym stopniu na Bogu, Honorze i Ojczyźnie.


To było fundamentem narodowego bytu. A teraz, gdy decydują się losy świata? Gdy faktycznie rozpoczęła się III wojna światowa i Semici atakują cywilizację europejską za pomocą pożytecznych idiotów typu kanclerz Angeli Merkel.


A Polska zamiast zbierać wszystkich Polaków ze świata do kupy, zwłaszcza tych ze Wschodu b. ZSRR, chce uczynić w kraju raj nie dla Polaków lecz dla muzułmanów, którzy są gotowi pluć na Polskę, i którzy są wrogie katolicyzmowi.


Chciałbym zamieszkać w Polsce z rodziną. Mógłbym jeszcze być korzystny dla mojej Ojczyzny lecz premier Kopacz woli od Polaków z Ukrainy muzułmanów z Syrii, którzy u siebie w domu rżnęli chrześcijan. Zamiast stworzyć warunki do powroty swoich Rodaków z Ukrainy do Polski ociemniała premier pod dyktando Merkel chce stworzyć kolonię fundamentalistów muzułmańskich, którzy stworzą z Polski harem.


Czy establishment polski już stracił instynkt samozachowawczy? Lub głupota władz III RP sięga już samego dna?


Eugeniusz Lubański (Kijów)