Start OWP Wydrych: Wzmożona aktywność militarna na terenie Polski.

Wydrych: Wzmożona aktywność militarna na terenie Polski.

Od jakiegoś czasu możemy obserwować w Polsce wzmożoną aktywność wojskową. Niestety, często wojsk obcych tzw. „sojuszniczych”. Wspólne ćwiczenia, co jakiś czas są przeprowadzane w sumie od zawsze. Niemniej, sygnały jakie zbieramy zaczynają być coraz bardziej niepokojące.


W połowie kwietnia do 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu przyleciały amerykańskie samoloty – transportowy Herkules oraz dwa V-22 Osprey – wielozadaniowe samoloty pionowego startu i lądowania (z obracalnymi wirnikami). Maszyny przybyły z bazy Mildenhall w Wielkiej Brytanii, gdzie stacjonują wojska USA. Potwierdzono, iż V-22 trenowały w nocy lądowanie z wyłączeniem wszystkich świateł, a przy pomocy noktowizorów. Wg. informacji z trzeciej ręki, powiązanymi ze źródłem z jednostki wojskowej, na pokładzie Herkulesa było ok. 70. komandosów. To samo źródło zwraca uwagę, iż pojawiają się głosy o przybyciu do radomskiej bazy lotniczej 10-12 samolotów szturmowych A-10, zwanych niszczycielami czołgów. Kolejne źródła zawiadamiają, iż MON wydało dyrektywę, aby „w razie czego” wszystkie polskie myśliwce F-16 ewakuować do baz amerykańskich w Niemczech.


Słyszymy także, iż w małych grupach przerzucani są angielscy komandosi SAS tj. jednostek sił specjalnych do Polski, a część z nich dalej na Litwę. Do tego dodajmy widziane kolumny wojskowe z czołgami na lawetach, opancerzonymi transporterami itp. Nie licząc informacji o konwojach, są to niepotwierdzone wiadomości, z „trzeciej ręki”. Ale co jeśli są prawdziwe? Najgorszym potwierdzeniem będzie faktyczne przybycie szturmowych A-10 do Polski np. do Radomia. To typowe, rasowe maszyny pierwszej linii ognia.


Nie zajmujemy się plotkami, lecz informacje na temat wzmożonych aktywności wojsk, zwłaszcza tych nie polskich, należy śledzić i zbierać. Wojska amerykańskie oraz ich agendy wywiadowcze od dawna lubują się w zaognianiu sytuacji, wręcz wszczynaniu konfliktów wojennych na całym globie. Przekazywane są na to niewyobrażalne miliardy $. Naturalnie z korzyścią wyłącznie dla USA. Czy ktoś zagwarantuje, iż nie jest zaplanowana prowokacja na którą wojska USA będą „musiały” zbrojnie odpowiedzieć, szczęśliwie mając już w pobliżu jednostki specjalne?


Maciej WydrychŹródło: www.owp.pl

Komentarze

Imię/nick *
URL
Kod   
Wyślij komentarz