Start

List otwarty do patriotów, narodowców, nacjonalistów oraz organizacji o profilu narodowym.

Drodzy Polacy !

Mając namacalne dowody, iż obecny system ulega degradacji poprzez patologię korupcji, układów towarzysko – politycznych, niewydolności systemowej, inicjator inicjatywy Budujemy Polskie Estado Novo (Nowe Państwo) - Obóz Wielkiej Polski Wydział Narodowo-Radykalny apeluje do wszystkich ludzi dobrej woli do stworzenia alternatywy na obecny antynarodowy system!


Dla nas, narodowców z Obozu Wielkiej Polski, tą alternatywą jest Wielka Polska!


Wielka Polska, hasło wielkie, mobilizujące a zarazem elektryzujące ! Elektryzujące każdego z osobna, a zarazem całe skupiska patriotyczne !


Wielka Polska w realiach rzeczywistości jest mottem każdego narodowca - nacjonalisty. Jest naszym sensem życia.


Pamiętajmy o prawdzie której nie chcemy dostrzegamy że:


Filozofia marksistowska jest syntezą ideologiczną ukierunkowaną przez Stalina i Hitlera. Z której wywodzi się przecież tak modne obecnie lewactwo lub nowoczesna jej forma liberalizm.


Obaj dyktatorzy na własny sposób interpretowali marksizm i wprowadzali go w życie. Myśliciele tego kierunku twierdzili, że możliwe jest dojście do stanu doskonałości. Co i obecnie można odczuć w ramach tzw. demokracji liberalnej.


Że ludzkość pod ich przywództwem uleczy się ze swych kalectw i ograniczeń. Tą ideologię z zapałem przejął także Stefan Bandera (bohater współczesnej Ukrainy), przywódca nazistowskich ukraińskich nacjonalistów w Polsce OUN-UPA.


Nie zapominamy o czasach ‘’grubej kreski ‘’ gdzie:


Odziedziczając elity, które po roku 1989 stały się następnym pasożytem Polski traktując Państwo jako łup do podziału.


Zostaliśmy podporządkowani interesom poszczególnych grup partyjnych, które rywalizowały ze sobą o wpływy, traktując dostęp do władzy jako gwarancje bezkarności i łatwego dorobienia się.


Komuniści stali się liberałami, liberałowie socjalistami a żydowska elita demokratami.


Dziedzicząc dzisiejszy system:


Ustrój społeczny który małymi kroczkami kroczy w kierunku Holandii, Belgi, Niemiec i innych ‘’nowoczesnych’’ państw z legalną pornografią, pedofilią, eutanazją i innymi antychrześcijańskimi reformami.


W Polsce nagle z dnia na dzień problem homoseksualistów obu płci oraz innych chorych orientacji seksualnych staję się problemem większości. Mniejszość seksualna urasta do większości tak jak i chrześcijaństwo staje się mniejszością. Hetero są antysemitami seksualności Polaków a Ruch Palikota i inne ‘’europejskie’’ partie urastają do rangi wybawicieli broniących fundamentów demokracji, zagrożonej ze strony katolickiej mniejszości.


Idiotyzm staje się rzeczywistością a prożydowskie media lansuje nam Kabałę jako znak nowoczesności i wejścia do raju bram. Bo czy nie tam napisane jest że Bóg to istota bezpłciowa, istny Gender szukający swojej seksualności rano będąc kobietą, wieczorem mężczyzną.


My polscy patrioci, nacjonaliści, katolicy, kroczymy obraną drogąpolskiego Estado Novo (Nowego Państwa) !


O Wielkości Polski będą stanowić w większości ludzie zwykli nie obarczeni pieniędzmi międzynarodowych fundacji, walczący o to w co wieżą, służąc Ojczyźnie w czasie pokoju i w czasie wojny. Stając się Narodem spójnym w przekonaniach, który swój sztandar polskości uniesie wyżej niżci którzy tego sztandaru nienawidzą.


Wielka Polska na współczesność to Bóg – Honor – Ojczyzna !


Trzy wartości bez których nie zbudujemy niczego.


Wiedzieli o tym Wielcy Polacy, Roman Dmowski czy Jan Mosdorf którzy w swoich wielu dziełach przekazywali nam, nowemu pokoleniu Polaków co wolno, a czego nie można przekroczyć, obejść, odsunąć od siebie, zapomnieć.


Stanowiąc o budowie Estado Novo odrzucamy system niesprawiedliwości i wyzysku, chorego prawa i zewnętrznego dyktatu wrogich nam agent.


Walczymy o Narodowe Państwo Polskie, czyli organizm ustrojowy, w którym Naród stanowić będzie Podmiot nie Przedmiot agent systemowych wszelakich rodzaju.


Walczymy o WielkąPolskę – polskie Estado Novo !


Państwo gdzie Konstytucja będzie gwarantem niepodległości i suwerenności. Konstytucji o zapisie o Bogu, Honorze, Ojczyźnie.


Systemie gospodarczym opartym na korporacjonizmie katolickim.


Narodowym Kodeksie Pracy. Prorodzinną polityką.


Uregulowaną płacą dla administracji państwowej. Nie zapominając o własności prywatnej jako podstawy ustroju Nowego Państwa.


Realizacja Nowego Państwa, cele, zamierzenia, to nie splendor fleszy i mikrofonów ale droga usłana kolcami i pogardą ze strony wrogów.


Kto chce dołączyć ?! Jesteśmy gotowi ! Ciężka praca przed Nami !


CHWAŁA BOGU i WIELKIEJ POLSCE !


Koordynator akcji:

Janusz Mucha

tel. kom. : 730 289 530

email : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.owp.pl


Jesteś za Narodowym Państwem Polskim, przyłącz się do naszej inicjatywy budowy Nowego Państwa i podpisz porozumienie ponad podziałami.


Chcesz przemówić w swojej sprawie, innych lub opowiedzieć to co zafałszowane dołącz do Nas !


Poniższe postulaty przybliżą Ci o co chcemy walczyć:


- polityczne :


Przeciwko UE, NATO i innym pasożytom polskiej suwerenności.

Przeciwko antypolonizmowi.

Przeciwko włączaniu się w konflikt militarny z Rosją pod wpływem zagranicznym protektorów systemu.

Przeciwko wprowadzania w obieg społeczny kultury Gender i żydowskiej Kabały jako tzw.‘’nowoczesnych form demokracji’’.

Popieramy ściganie zbrodniarzy stalinowskich i eliminacji z życia publicznego tzw. ‘’dzieci resortowych’’.


- społeczne :


Przeciwko wprowadzaniu jako jedynej alternatywy ;

aborcji, In vitro, eutanazji.

Przeciwko niesłusznym eksmisjom i zawłaszczaniu mienia ludzkiego przez elementy pasożytnicze.

Popieramy bezpłatny dostęp do leczenia dla osób zagrożonych śmiercią lub trwałą utratązdrowia.

Popieramy wprowadzenie wynagrodzenia ( w ramach umowy o prace ) mamą wychowujących dzieci do ich pełnoletniości, oraz rodzicom pełniących obowiązki opiekuna osób niepełnosprawnych - na czas nieograniczony.

Popieramy katolicką idee gospodarczą, korporacjonizm.

Popieramy bezpłatny dostęp do szkolnictwa i nauki, a szczególnie kierunki ukształtowane na potrzeby rynku pracy, w tym szczególna rolę w wychowywaniu młodego pokolenia zgodnie z etyką chrześcijańską.

Popieramy wprowadzenia Narodowej Karty Pracy (Kodeksu pracy).

Popieramy zwiększanie liczebności jednostek bojowych Wojska Polskiego.

Popieramy ochronę środowiska i zwierząt.


Źródło: www.owp.pl