Start

Lubański: Polacy zrobili pierwszy krok!

Pierwszy krok w przemianie Polski został uczyniony. Wygranie przez Polaków II tury wyborów prezydenckich - to zwycięstwo uczciwych Polaków w walce z mafijną opcją PO. Prezydent RP Andrzej Duda, pod warunkiem własnej przemiany z posła PiS w męża stanu polskiego, może poprowadzić Kraj ku zwycięstwu Polski.


Państwa, które będzie Ojczyzną wszystkich Polaków, rozsianych przez mafię UW i PO po całym świecie. Duda, jako nowy prezydent może pierwszy powiedzieć mafii - precz z Polski! Wygranie Dudy świadczy, iż mafia PO przestraszyła się tego, iż Polska nareszcie zostanie normalnym państwem.


Wrzask żydka "GW" Adama Michnika świadczy, iż strzał moich Rodaków był celny. Ale nie trzeba też lekceważyć to, iż mafia PO została zraniona, a zraniona bestia jest podwójnie niebezpieczna. Dlatego prezydent Duda ma być nie prezydentem wszystkich Polaków lecz tylko prezydentem uczciwych obywateli Polski, którzy chcą pobudować na gruzach mafijnej republiki kolesiów - IV RP, z której Polacy nie będą wyjeżdżać zagranicę za chlebem.


Bo roboty w przemianie Kraju na wszystkich wystarczy. Chciałbym przyjeżdżać do Polski z Ukrainy, jak do własnego domu, gdzie ludziom dobrze się żyje i bezpiecznie. Chciałbym przyjeżdżać z Kijowa do kraju, który jest ostoją polskich patriotów, a nie ludzi bez sumienia. Myślę, iż nowy prezydent Polski wypowie się jednoznacznie w sprawie ustawy ukraińskiej gloryfikującej zbrodniczą OUN-UPA, bo nie może być dobrych relacji ze spadkobiercami UPA, która wymordowała 130 tys. Polaków na Kresach II RP.


Eugeniusz Lubański (Kijów)