Start

Lubański: Godzina "W" dla "warszawki" z PO.

Zbliża się godzina "W" dla warszawki PO. Czy powstanie warszawskie w skali całej Polski jest możliwe, chociażby, jak w Kijowie w 2014 roku. Bo największe zagrożenie w chwili obecnej dla Polski jest nie ze strony cara Rosji Putina lecz ze strony prezydenta PO Komorowskiego.


Jeżeli zostanie powtórnie wybrany na prezydenta III RP - to uczciwa Polska podpisze sobie wyrok śmierci powolnej i haniebnej. Widzę jak media, które zrodziły się z diabła Urbana i Michnika, atakują bezczelnie kandydata Dudę. który ma szanse zostać mężem stanu.


Reżim PO obawia się mądrych Polaków, którzy jeszcze potrafią odróżnić dobro od zła. Tych świadomych wartości narodowych Polaków staje się coraz mniej. Ale jeszcze Polska nie zginęła, chociaż jest poważnie zagrożona mafią przy władzy w Pałacu Prezydenckim.


Jest wiarygodność, iż wyniki II tury wyborów prezydenckich zostaną sfalsyfikowane, dlatego Polacy powinny, jak nigdy kontrolować liczenie głosów wyborców. Im większa będzie frekwencja tym więcej szans na wygranie Andrzeja Dudy. W tej drugiej turze ma wygrać Polska, która zasługuje na lepszego prezydenta - nie spod ciemnej gwiazdy WSI.


Eugeniusz Lubański (Kijów)