Start

Wieści z Kijowa: Reżim banderowsko-chazarski odpowiada za wszystko.

Bizancjum ukraińskie nie chce się zmieniać. Złodziei ukraińscy utworzyli z kraju zbiorowisko zbójeckie, które rządzi już prawie 24 lata państwem, jak mafią. Kłamstwo w kraju prymitywnym stało się narzędziem władzy.


Zakłamana na potrzebę prymitywnych Ukraińców historia, w której wygrali II wojnę światową banderowcy OUN-UPA, i budowanie "nowej" Ukrainy na podstawie ideologii integralnego nacjonalizmu ukraińskiego - to droga donikąd. Straszna wojna na Donbasie, którą rozpętał w kraju nie car Putin lecz bandyci neobanderowskiej "Swobody" i "Prawego Sektora", nie wróży nic dobrego dla Ukrainy, Polski i Europy.


To nie są już żarty, bo w tej wojnie są już straty tysięcy obywateli ukraińskiej. Wojna na wschodniej Ukrainie - to metastazy reżimu banderowsko-chazarskiego w Kijowie. Polska, która się bardzo zaangażowała się w tą brudną wojnę hybrydową, aby nie utonąć razem z Ukrainą, ma trzymać pewien dystans do tej wojny, która może się rozszerzyć na kraje ościenne.


Ukraińsko-żydowscy oligarchowie zarabiają grube pieniądze na tej wojnie, ale jaki interes ma w tym Polska i jej naród? Trzeba nareszcie zrozumieć, iż Putin jest za słaby, aby zaatakować jakiś kraj NATO, ale banderowska Ukraina, wspierana przez syjonistów narodu wybranego niesie poważne zagrożenie dla pokoju w Europie i Polsce.


Eugeniusz Lubański (Kijów)