Start

Lubański: Żydzi kolaborują z mordercami swoich przodków!

Jak to stało się możliwie, iż władze żydowskie, które tropią wszędzie nazistów hitlerowskich, pojednali się z najgorszą odmianą nazizmu - banderyzmem na sumieniu którego są tysiące zamordowanych w czasie II wojny światowej Żydów.


To nie Niemcy rozpoczęli we Lwowie morderstwa Żydów w lipcu 1941 roku lecz wojacy ukraińskich batalionów hitlerowskiej Abwehry "Nachtigal" i "Roland".


To dzięki nacjonalistom ukraińskim SS i Gestapo mieli listę Żydów na okupowanych terenach RP i Ukrainy Sowieckiej. To batalion ukraiński "Bukowina" rozstrzeliwał bezpośrednio Żydów w Babim Jarze Kijowa w październiku 1941 roku.


A teraz spadkobiercy krwawego Bandery na Ukrainie są najlepszymi przyjaciółmi światowego żydostwa. Cuda przebiegłości. A Polacy, którzy ze wszystkich narodów świata uratowali Żydów od śmierci są teraz wrogami nr 1 organizacji żydowskich wszelkiej maści? Polak dla współczesnego Żyda - to antysemita, a banderowiec z siekierą przyjaciel.


Czy naród wybrany przypadkiem nie zwariował, co często się zdarzało w historii Żydów. A może to są dalekosiężne plany syjonistów, którzy już rządzą prawie całym światem, prowadząc cywilizację ludzką ku zgubie? Wiem tylko jedno, iż sojusz z wilkiem zgubnie się kończy z czasem dla owiec żydowskich. Właśnie o tym zapomnieli Żydzi, gdy sprzyjali dojściu ku władzy w Niemczech Hitlerowi w 1933 roku. Na przykładzie Ukrainy wszystko się może powtórzyć.


Trzeba o tym pamiętać, ale i Żydzi są mądrzy po szkodzie.


Eugeniusz Lubański (Kijów)