Start

Ferch: Dokąd my zmierzamy? Pytania na jakie powinniśmy sobie odpowiedzieć.

Każdy inteligentny Polak, powinien sobie zadać pytanie pt. w oparciu o co nasz nieszczęśliwy kraj i teoretyczne państwo ma się rozwijać?


Jak wiadomo Polska została wyczyszczona z majątku narodowego i przemysłu
strategicznego.


Czy możliwy jest rozwój w oparciu o zakłady półprzemysłowo - rzemieślnicze, zbiór hurtowni z obcymi towarami, siecią zagranicznych marketów, banków córek, które wraz z zagranicznymi firmami wyprowadzają z Polski miliardy [tylko w minionym roku 82 miliardy PLN?].


Czy jesteśmy tak prymitywni i ograniczeni, że z naiwnością dziecka, wierzymy,
hasłom propagandy, że :


• Polska jest bezpieczna i rośnie w siłę i potęgę, a lud jest radosny i szczęśliwy,


• bo żyje dłużej i zdrowiej, lepiej i weselej,


• ponieważ jesteśmy w UE i NATO?


Pamiętajmy, iż europejskie środki finansowe przeznaczone na Euro 2012, prawie w całości wróciły do zagranicznych firm, a polskie firmy zbankrutowały.


W programach tubylczych mężyków stanu jest zamiar sprzedaży polskich lasów państwowych i obligatoryjna wyprzedaż polskiej ziemi rolnej na mocy praw unijnych,
przez bogatych obcokrajowców, bo polscy rolnicy są zbyt biedni.


Dokąd my zmierzamy?


Oto pytanie z serii BYĆ ALBO NIE BYĆ!


• Kiedy nasz umęczony i zagubiony lud zacznie myśleć? Czy nie rozumiemy, iż pakiet klimatyczno - energetyczny, zaakceptowany przez tubylczych figurantów i najemników, zniszczy nasz szczątkowy przemysł wydobywczy?


• Czy nasz lud dalej chce radośnie kroczyć w Długim Marszu do 68-mej wiosenki emerytalnej na tęczową wyspę, krainę radości i szczęśliwość, opanowaną przez
maniaków wyznających lewacką "religię" HOMO - GENDER rugującą ze świadomości dzieci, płeć biologiczną i naturalną, zastępując ją płcią społeczno - kulturową?


• Czy myśmy totalnie zgłupieli?


Adam Ferch