Start

Lubański: Zabójstwo Niemcowa kluczem do dywersji przeciw Putinowi.

Prezydent Rosji Władimir Putina popełnił fatalny błąd dopuściwszy politycznego zabójstwa w centrum Moskwy Żyda nomenklaturowego Borysa Niemcowa. Teraz opozycja żydowska w Rosji weźmie się poważnie do roboty w celu obalenia Putina.


Żydzi rosyjscy, zwłaszcza w systemie kapitalizmu są na wszystkich kluczowych pozycjach państwowych. Przeważają także w systemie mafijnym KGB i GRU. Rosjanie tylko reprezentują struktury władcze, ale za ich plecami stoją nie mityczni, ale z krwi i ko...ści Chazarowie, którzy doszli do władzy jeszcze za cara Borysa Jelcyna, którym sterowała mafia żydowska Borysa Berezowskiego.


Teraz ta mafia, która nie przebaczy Putinowi morderstwa b. wicepremiera Niemcowa, będzie czekać tylko na kolejny poślizg prezydencki, aby zniszczyć bezwzględnie Władimira I. Także wojna nieogłoszona Rosji z USA na terytorium ukraińskiego Donbasu nie wróży nic dobrego ani Rosji, ani Ukrainie.


Razem z zabójstwem Niemcowa zaczął się splanowany upadek cara Putina, który wierzy swoim służbom specjalnym, które niestety są w nasze czasy sprzedajne. Czy Putin zostanie zabity fizycznie lub politycznie zależy od wielu okoliczności.


Eugeniusz Lubański (Kijów)