Start

Wieści z Kijowa: Problemy ze spłatą euroobligacji. Banderówka nadal obiecuje.

Banderówka z USA w roli wicepremier i ministra finansów Ukrainy Natalia Jareśko chce za pomocą obiecanek bez pokrycia przedłużyć termin spłaty za ukraińskie euroobligacje zagranicznym bankom. To miliardy USD.


I jeżeli Zachód w swoim idiotycznym wsparciu finansowym mafijnej Ukrainy może wyjść naprzeciwko oczekiwaniom korupcyjnego rządu premiera Arsenija Jaceniuka, to banki rosyjskie zmuszają Ukrainę, aby zapłaciła za swoje zadłużenia finansowe w terminie.


Rosja nie zbiera się wspierać wrogo nastawionej do niej Ukrainy, gdzie nienawiść bierze górę nad rozumem. Chociaż jeżeli chodzi o interesy tzw. elit banderowsko-żydowskich na czelę z królem czekolady Petrom Poroszenką, to oligarchowie dbają o swój skórny interes.


Zachód wprowadza liczne sankcje gospodarcze wobec Rosji, a tym czasem oligarchowie ukraińscy na prawo i na lewo, a także za pomocą przemytu na ogromną skalę robią sobie kasę na handlu z Rosją. Taka cyniczna polityka władz ukraińskich pozostaje poza uwagą władz zachodnich.


Jedyną krytykę nietykalnej Ukrainy można w tej chwili usłyszeć z ust premiera Węgier Viktora Orbana i prezydenta Czech Milosza Zemana. Reszta Europy w tym Polska całuję złodziejską mafię rządową Ukrainy w dupę, pożyczając pieniądze na utrzymanie Ukrainy, zadłużonej po uszy, ale gdzie na kradzieżach i machinacjach ludzie robią fortuny w najbiedniejszym państwie Europy, które prowadzi u siebie w domu cyniczną wojnę domową, w której już zginęło tysięcy biednych Ukraińców.


Tak ohydnej władzy jak teraz nie było na Ukrainie za prawie 24 lata niepodległości.


Eugeniusz Lubański (Kijów)