Start ONR ONR: Brygada Częstochowska - Marsz dla Życia i Rodziny

ONR: Brygada Częstochowska - Marsz dla Życia i Rodziny

Marsz dla Życia i Rodziny w dniu 27 V 2012 r. jest wyrazem naszego poparcia dla życia i godności człowieka od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. Poprzez „marsz bieli” chcemy w sposób symboliczny powiedzieć TAK życiu i NIE aborcji, antykoncepcji, oraz wszelkim technikom wspomagania rozrodu czy manipulacjom genetycznym, budzącym wątpliwości moralne i etyczne.

To manifestacja naszej solidarności z najbardziej bezbronnymi i cierpiącymi. Dziś w Częstochowie odbył się "Marszu dla Życia i Rodziny " ,w marszu również wzięła udział delegacja działaczy ONR Brygady Częstochowskiej. Marsz wyruszył z przed Archikatedry Częstochowskiej, Alejami Najświętszej Maryi Panny na błonia Jasnej Góry. Przemarszowi towarzyszy orkiestra Częstochowa Pipes & Drums.

W trakcie przemarszu m.in.
- na pl. Daszyńskiego przed pomnikiem Jana Pawła II delegacja uczestników marszu składa wiązankę kwiatów,
- na pl. Biegańskiego pod Ratuszem odczytanie Apelu od uczestników marszu skierowanego do władz miasta
- przed figurą Maryi Niepokalanej na Błoniach Jasnej Góry uczestnicy marszu składają kwiaty (hołd z białych kwiatów).

 

 


Komentarze

avatar Bio
0
 
 
Wspaniale widzieć, że są osoby, ktf3rym los zweriząt nie jest obojętny. Wbrew pozorom zaznajomienie ludzi o takim Marszu zdziała wiele. Czytelnicy mogą sami wziąć udział, albo chociaż wyrazić solidarność (a robi tak wiele instytucji, fundacji, przedstawicieli medif3w ). To pokazuje, że mamy dość i nie chcemy więcej słuchać o psie zostawionym na torach, aby zginął śmiercią tragiczną, albo o kocie, ktf3rego spalono żywcem dla frajdy. Marsz przejdzie przez Polskę dlatego, że chcemy POKAZAĆ, że nie godzimy się na takie bestialstwo. Od działań wewnątrz rządu natomiast, jest Koalicja dla Zwierząt, ktf3ra zbiera podpisy pod zmianą ustawy i już wkrf3tce założy komitet obywatelski. Ogromnie dziękuję za okazanie solidarności w tych niesprzyjających zwerizętom czasach i mam nadzieję, że znajdzie się więcej osf3b takich jak Pani, ktf3re nawet w tak wydawać by się mogło drobny sposf3b walczą o polepszenie warunkf3w zwerizakf3w. Dziękuję jeszcze raz!
Imię/nick *
URL
Kod   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Wyślij komentarz
Anuluj
Imię/nick *
URL
Kod   
Wyślij komentarz