Start ONR ONR: Brygada Opolska - Pikieta w Obronie Polskiej Szkoły

ONR: Brygada Opolska - Pikieta w Obronie Polskiej Szkoły

W piątek 18 maja o godzinie 15 pod Urzędem Marszałkowskim Województwa Opolskiego odbyła się Pikieta w Obronie Polskiej Szkoły zorganizowana przez Koalicję na Rzecz Polskiej Szkoły.

 

Wzięły w niej udział m.in. Obóz Narodowo-Radykalny, Liga Obrony Suwerenności i Solidarna Polska. Łącznie swoje niezadowolenie z działań rządu postanowiło okazać 30 osób w każdym wieku. Nad tłumem dumnie powiewały biało-czerwone flagi, widoczne były tematyczne plansze, a całości wydarzenia dopełniała lecąca z głośnika muzyka (m.in. Politycznie niepoprawna piosenka Złych Psów pt. „Urodziłem się w Polsce”).

Uroczystość podziękowaniami za przybycie rozpoczął Grzegorz Krukowski, organizator pikiety.
„Koalicja na Rzecz Polskiej Szkoły stanowczo żąda uchylenia rozporządzeń ministra edukacji narodowej:
* z dnia 23 grudnia 2008 roku w sprawie Podstawy Programowej Kształcenia Ogólnego.
* z dnia 7 lutego 2012 roku w sprawie ramowych planów nauczania.” - przypomniał zebranym cel zgromadzenia.

Po nim głos zabrał przedstawiciel LOS-u z województwa opolskiego. Odczytał on oświadczenie organizacji w sprawie sytuacji w polskim szkolnictwie: „Liga Obrony Suwerenności opowiada się za reformowaniem szkolnictwa w Polsce, a szczególnie za podniesieniem jakości kształcenia młodzieży i podwyższeniem prestiżu oraz standardu pracy nauczycieli. (...) Rada Polityczna Ligi Obrony Suwerenności uważa, że gruntowne wykształcenie i dobre wychowanie patriotyczne polskiej młodzieży muszą być jednym z podstawowych priorytetów władz państwowych, na których nie wolno nam oszczędzać, bowiem są one najlepszą inwestycją, która w przyszłości przyniesie Polsce ogromne korzyści”

Po wszystkim skandowano tematyczne hasła oraz odśpiewano Mazurka Dąbrowskiego ze wszystkimi czterema zwrotkami. Manifestacja przebiegła spokojnie, obserwowana czujnym okiem stróżów prawa.

Komentarze

avatar Wieslaw Czajkowski of San Diego
0
 
 
OBRONCY KONSTYTUCJI U.S.A
.

Dlaczego powinnismy podjac sie szlachetnego zadania obrony Konstytucji USA?

Czy czasem z tego powodu nie podpadniemy pod zarzut pewnego rodzaju figlarzy?

Zeby temu zaprzeczyc, zobaczmy skad sie wzial pomysl obroncow.

Kazdy zapewne zna, a jesli nie, to powinien, Pismo Swiete, bedace glownym zrodlem zametu wsrod ludzi na calym swiecie, bijacych sie o jego dokladnosc, co wielokrotnie wywoluje nieprzyjemne nastepstwa.

Dzieje sie tak z tego powodu ze ludzie znajduja w niej wiele sympatycznych mitow, wartych do wcielania w ich codzienne zycie, nawet wsrod bliznich, bez wzgledu czy tego chca..

W tym konkretnym przypadku musimy powiedziec, ze tworca tych mitow, Mojzesz, przez opracowanie programu podboju swiata, uzyl w tym celu za narzedzie tyranizujacego, msciwego, wszechmogacego boga Jechowe. Ktokolwiek bedzie mu nieposluszny, musi zginac. Nawet jego syn, Jezus, wyrazil to samo (patrz Ewangelia Mateusza 10:34) bez przytaczania tu wskazan Proroka Machometa, ktory nie wyraza sie dobrze o takich, co nie przestrzegaja Koranu, machometanskiej biblji.

Tak zwana Trojca, to jet Jechowa, Jezus i Machomet postepuja wedlug programu Mojzesza poniewaz to on ja utworzyl z mitycznym Jechowa na czele, jako jedynym bogiem swiata.. W ten sposob doszlo do powstania okreslenia monoteizm, aczkolwiek byl praktykowany w Egipcie na dlugo przed Mojzeszem (bog Amon), a takze w Imperium Ebla (bog Israel). Azeby byc pewnym tego, nalezy przeczytac ?Archiwa Imperium Eblaickiego zlozone z glinianych tablic? w opracowaniu Giovanniego Pettinato, wydanym w Nowym Jorku w roku 1981 (The Archives of Ebla, An Empire Inscribed in Clay by Giovanni Pettinato, New York, 1981)

Wedlug Eblaitow, bogiem bylo Slonce o nazwie Israel. ?Is? oznaczalo okup, ?Ra? Slonce, a ?El? Bog.

Mity starozytnosci w wydaniu Mojzesza daly grunt pod okreslenie ?wybrani nad innymi? pochodzacy od Adama i Ewy, ktorych zadaniem ma byc oswiecanie narodow za co maja byc szanowani, nawet gdy zle czynia, poniewaz za zle uczynki ponosi odpowiedzialnos c tylko Jechowa. A zatem ?wybrany? nie moze byc sadzonym przez nie-Adamitow, czyli Gojow. Raz w roku Jechowa przebacza zlo uczynione przez wybranych na Gojach (Yom Kippur).

Gdy chodzi o bezbozny Zwiazek Sowiecki, to bylo tam zakazanae oskarzanie Zydow o byle co, W skrajnych przypadkach grozila kara smierci..

Wspolczesnie kare smierci wymierza sie w Kuwejcie za obraze Boga Allaha/Elijaha/Elohima, czyli boga Eblaitow ? Izraela, wlacznie z Prorokiem Machometem. Oznacza to, ze podana Trojce doprowadzono tam do stanu nietykalnosci..

Podczs gdy Konstytucja USA przewodzi ludzkosci bez udzialu mitow, rozne sily w tym kraju wychwalaja Trojce za przeciwstawiani e sie jej.. W Deklaracji Niepodleglosci USA przewidziany jest inny rozwoj ludzkosci, oparty na Bogu Przyrody, co stoi w sprzecznosci z morderczym instynktem czlowieka przeszlosci.

Z pojecia o Bogu Przyrody wyplywa ludzka ciekawosc o tym, czym Przyroda jest. To otwiera szeroka droge do odkrywania praw nia rzadzacych, a nie praw mitycznych bogow, nie odpowiadajacych rzeczywistosci i wiedzy wspolczesnego czlowieka.

W ten sposob dochodzi do konfilktow miedzy podana Trojca a wiedza i w efekcie do atakowania programu Mojzesza, ktory, azeby sie utrzymac na powierzchni, musi ciagle walczyc o przezycie, a to pociaga za soba wiele ofiar.

Wiecznosc praw Przyrody wzmaga dociekliwosc, co wzbogaca przyrodzone wartosci czlowieka nie zaklocane mitami.

Napasci mistykow na Konstytucje USA zagrazaja podstawom Amerykanskiego Narodu..

Dlatego Obroncy Konstytucji USA nie moga pozwolic by cofnieto sie do Sredniowiecza i jego krwawych konfrontacji.

Biorac pod uwage, iz mistycy roznej masci sa silami podminowujacymi Stany Zjednoczone Ameryki, tego promienia wolnosci, kraj ten moze sie im nie oprzec. Potrzebna jest wiec obrona Konstytucji USA.

Nastapil ku temu odpowiedni czas. Nalezy poddac podana Trojce silnemu oswietleniu aby zapobiec realizacji programu Mojzesza.
.
Jezeli Konstytucja USA upadnie, to nie dojdzie nigdy do poznania absolutnej prawdy ukrytej w prawach Przyrody na Ziemi i w rozleglym Wszechswiecie.

A zatem nie wahajcie sie dolaczyc do Obroncow Konstytucji USA, osiagalnych pod adresem P.O.Box 193, San Diego, California 92038, nie zalujac monetarnych ofiar. Dzieki wam za to z gory. Nasz e-mail adres: w_czajkowski@yahoo.com

A teraz przeczytajcie co nizej o zagrozeniu Konstytucji USA:

http://www.foxnews.com/opinion/2012/04/12/what-if-governm ent-rejects-con stitution/#ixzz1s8YIBmZ8


Potem ksiazke, wydana takze dwa razy po polsku, pod tytulem Adolf Hitler Zalozycielem Izraela (Adolf Hitler Founder of Israel.)
Imię/nick *
URL
Kod   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Wyślij komentarz
Anuluj
Imię/nick *
URL
Kod   
Wyślij komentarz