Start ONR Wczoraj w Krakowie odbyła się manifestacja Stop Gender!

Wczoraj w Krakowie odbyła się manifestacja Stop Gender!

Dnia 01.06 2014r w Światowy Dzień Dziecka ONR Brygada Małopolska oraz Przymierze Naród Wolność Suwerenność zorganizowały manifestację na Rynku Głównym w Krakowie przeciwko demoralizacji naszych dzieci przez ideologię Gender. Na naszej manifestacji pojawili się także przedstawiciele Młodzieży Wszechpolskiej. Manifestacja zgromadziła około 100 osób , wywiadów mediom udzielał przedstawiciel Brygady Małopolskiej ONR P. Dawid Gołąb. Swoje przemówienia wygłosił między innymi Przewodniczący Przymierza NWS Paweł Kukla.


Poniżej prezentujemy w całości protest organizatorów:


My dzisiaj zebrani  w “Dniu Dziecka”  na  Rynku  w Krakowie  , stanowczo protestujemy przeciwko niezgodnym z odczuciami Polaków , działaniom  obecnego rządu  oraz jego ministrów promującym nowy program  upowszechniający ideologię gender. Po systematycznej dewastacji polskiej historii i nauczania polskiej historii  oraz języka polskiego, podstępnego niszczenia naszej tożsamości narodowej, naszych obyczajów i świadomości narodowej mamy obecnie do czynienia z  odgórnym i podstępnym wprowadzaniem lewackiej ideologii GENDER demoralizującej nasze dzieci i młodzież.


Obecny rząd  za nic ma to, że  Naród polski nie zgadza się z wprowadzeniem zaleceń WHO i praktycznie biorąc ,współpracuje z organizacjami politycznego ruchu homoseksualnego i organizacjami, które postawiły sobie za zadanie demoralizację społeczeństw , w tym naszych dzieci i młodzieży. Obecne władze  chcąc zalegalizować zalecenia WHO całkowicie negujące zasady moralne wynikające z wartości uniwersalnych, z którymi się nie polemizuje, bo są oczywiste.


My zebrani dzisiaj w Dzień Dziecka nie jesteśmy osamotnieni w walce o postrzeganie różnic płci wynikających z natury i biologii. Te różnice istnieją o początków istnienia świata, i jest udowodnione naukowo, że wynikają z płci mózgu i właśnie one są podstawą  doboru naturalnego i tworzenia rodziny  i więzi rodzinnych.  I to właśnie jest bez wątpienia największym problemem dla  tych, co uzurpują sobie prawo do władania narodami poprzez ich uprzednie zniewolenie lewacko-liberalnymi ideologiami. Dlatego rodzi się ruch antygenderowski we Francji, Niemczech i innych państwach europejskich.


My Polacy rozumiejąc zagrożenie dla przyszłych ,wynikające z narzucania siłą ideologii gender wynikającej z ideologii marksistowskiej nie możemy bezczynnie patrzeć na pełzającą demoralizację i eksperymentowanie na naszych dzieciach tym bardziej, że działania władz są sprzeczne z polską konstytucją, a mianowicie  naruszają  dwa artykuły konstytucji – art. 45 i 72, które gwarantują: powszechne prawo do obrony przed demoralizacją dzieci, i prawo  przekazywania uczniom wartości moralnych kultury chrześcijańskiej. Działania rządu uważamy  za bezprawne ,a ze względu na sposób wprowadzania ideologii odgórnie „na siłę” uznajemy je, jako totalitarne.  W posłusznych mediach kreuje się pogląd, że chodzi o równouprawnienie kobiet i mężczyzn, ale to nieprawda! Równouprawnienie  kobiet i mężczyzn zostało prawnie uznane i uregulowane już sto lat temu!


O co więc chodzi? Chodzi zniewolenie w imię wolności, które uczyni narody bezwolne , dające się manipulować jeszcze bardziej niż obecnie, a służy ono tym , którzy mają w tym interes.
Oświadczamy, że nie spoczniemy w walce z podstępnym narzucaniem ideologii sprzecznej z prawami natury , a tym samym nie spoczniemy w przeciwstawieniu się szalonym ambicjom  obecnej władzy narzucającym nam  ideologie przeciwną naturze, zwłaszcza naszym dzieciom.


Wprowadzanie ideologii GENDER to przestępstwo! – ukierunkowane na dewastację rodziny, doprowadzenie do upadku moralnego narodu, godzi w ład społeczny i naturalny. Tym samym może doprowadzić  w konsekwencji do największej zbrodni, a mianowicie unicestwienia Polskiego Narodu. Będziemy więc walczyć.

Zachęcamy również do obejrzenia reportażu Programu 7 na temat samej akcji: https://www.youtube.com/watch?v=E1P9C8fwq_k


Przemówienie Pawła Kukly znajdą Państwo tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=kdESqtiY-4M


Warto wspomnieć również, że materiał dotyczący manifestacji znalazł się w Telewizji Polskiej: http://www.tvp.pl/krakow/kronika/wideo/1-vi-2014-godz-1830/15450816 (od 9:07)


Fotorelacja:

Źrodło: Biuro prasowe Przymierza NWS

Komentarze

Imię/nick *
URL
Kod   
Wyślij komentarz