Start USOPAŁ Odezwa Prezesa USOPAŁ Jana Kobylańskiego w sprawie wyborów do Parlamentu Europejskiego 2014

Odezwa Prezesa USOPAŁ Jana Kobylańskiego w sprawie wyborów do Parlamentu Europejskiego 2014


Każdy z Was musi pamiętać i uświadamiać to innym, że WSZYSCY MUSIMY BYĆ OBECNI PRZY URNACH WYBORCZYCH, tak młodzi, starzy, zdrowi, chorzy, kobiety, mężczyźni, WSZYSCY! Bo przecież każdy głos jest ważny. Nie dajcie się omamić przez wrogów naszej Ojczyzny - rządzącą żydokomunę.


Montevideo, 02.04.2014

ODEZWA DO MOICH SIÓSTR
I BRACI, PATRIOTÓW POLSKICH I KATOLIKÓW


Drodzy Rodacy,


Zwracaliśmy się do Was już kilkakrotnie, gdyż zależy nam, by mieć pewność, że każdy z Was weźmie udział w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego w maju br., jak i innych zbliżających się wyborach.


Każdy z Was musi pamiętać i uświadamiać to innym, że WSZYSCY MUSIMY BYĆ OBECNI PRZY URNACH WYBORCZYCH, tak młodzi, starzy, zdrowi, chorzy, kobiety, mężczyźni, WSZYSCY! Bo przecież każdy głos jest ważny. Nie dajcie się omamić przez wrogów naszej Ojczyzny - rządzącą żydokomunę.


Pragnę przesłać tą odezwę w różnych formach do wielu Polaków, zachęcając i przekonując ich, aby wzięli w nadchodzących elekcjach czynny udział!


Dla Państwa informacji przesyłamy w 3 załącznikach kilka wycinków artykułów prasowych, które mogą Państwa zainteresować, a które jednocześnie dobitnie uzupełniają nasze stanowisko w kwestii wyborów.


Polacy!


Jest niezwykle ważne, abyście Państwo, dobrzy patrioci polscy, szli do wyborów do Parlamentu Europejskiego. To trzeba zrobić natychmiast i proszę pamiętać, że to wszystko robimy dla sprawy polskiej. Państwo macie świadomość tego, że od ostatniej wojny do dnia dzisiejszego jesteśmy potwornie wynaradawiani, a w Polsce nieprzerwanie do dnia dzisiejszego rządzą antypolacy, żydokomuna, szabesgoje itp., którzy niszczą i grabią nasz kraj. W momencie, kiedy to Polska niby „wyswobodziła się” od komunizmu i bolszewików (przez tzw. okrągły stół i Magdalenkę), żydokomuna zaczęła bez opamiętania niszczyć doszczętnie nasz kraj i pozwólcie Państwo, że podam w związku z tym taki mały prosty przykład: w okresie okrągłego stołu Polska miała dług międzynarodowy na około 40 mld $, podczas gdy, dziś po tym jak zniszczyli i ograbili Polskę kłamiąc i wyprzedając resztki majątku narodowego, polski dług międzynarodowy wynosi ponad 250 mld $ !!!


Chciałbym Wam też przypomnieć nasze zebranie i spotkanie na Teneryfie. Wtedy ten kameleon polityczny R. Winnicki i jego najbliżsi sprzymierzeńcy, wygłaszajac przemówienia podkreślali, że oni do wyborów nie pójdą przez najbliższe 10 lat, gdyż okres ten jest im potrzebny na to, żeby wzmocnić swoją organizację. Wygląda jednak na to, że w ciągu nocy ich „zwierzchnicy polityczni” kazali im o 180o zmienić pogląd i już następnego dnia na zebraniu lider Ruchu narodowego oznajmił, że on i jego organizacja idzie tak do wyborów do Parlamentu Europejskiego, jak i wszystkich innych. Tak kameleon polityczny, jak i cała jego organizacja bili brawo i od tego dnia do dziś utworzyli oni wszędzie swoje przedstawicielstwa, żeby iść do eurowyborów.


Jak wielu z Państwa sobie przypomina – informowaliśmy o tym również w naszych publikacjach – zaraz po tym wydarzeniu Państwo Holocher, którzy okazali się dla Winnickiego niewygodni, w skandaliczny sposób zostali zmuszeni do rezygnacji.


Wielu z Państwa pisze, że chce iść dopiero do wyborów samorządowych, ale to jest za późno. Każda organizacja – tak polityczna czy społeczna, która chce mieć wpływ na pomyślność swojej Ojczyzny, musi brać udział w każdych wyborach. To jasne, że to nie jest łatwe. Dziś nasz naród jest zbałamucony przez fałszywą propagandę medialną, prasę i większość Parlamentu, w którym zasiadają głównie ludzie nie będący Polakami, a którzy głośno krzyczą, żeby nie iść do wyborów. Dlaczego?? Oni wiedzą, że naród polski nie zdaje sobie sprawy z tej obłudy, która niszczy nasz kraj i kłamliwie wmawiają narodowi, żeby nie iść do wyborów, gdyż „to jest doskonały wyraz sprzeciwu”. Głupota bezdenna – w ten sposób oddaje się im Polskę w niewolę!


Państwo powinni wiedzieć i rozumieć to, że obecny rządzący Polską układ rozdał swoim ludziom setki tysięcy stanowisk w administracji państwowej, samorządach, spółkach skarbu państwa itd. Wraz z rodzinami i pociotkami to jest potężna idąca już chyba w miliony armia wiernych klientów tej władzy i dla nich idealną sytuacją byłoby takie zniechęcenie Polaków do demokracji i wyborów, aby do urn mogli iść tylko oni sami, po to, aby utrzymać, albo jeszcze powiększyć swój stan posiadania. Zapewniam Was, że kiedy czytają kolejne apele tak zwanych „pożytecznych idiotów” (Lenin) nawołujące do bojkotu wyborów to z radości zacierają ręce. Rzeczą ludzką jest się mylić. Podobnie jest w polityce. Głupoty i naiwności historia jednak nigdy nie wybacza, o czym Polacy nie raz w ostatnim ćwierćwieczu się przekonali.


Trzeba wziąć pod uwagę stare doświadczenie polityczne – kto nie idzie do wszystkich wyborów, kto nie jest tam obecny – ten nie istnieje. Nieważne – przegra czy wygra – musi być obecny! Jeśli nie – jest trupem politycznym i później w innych wyborach nikt go już nie będzie brał na poważnie.


„Nie iść do wyborów!” – nasz wspólny nieprzyjaciel idzie i krzyczy to codziennie. Powinniście zmienić swoją linię – mówić, że idziecie do wyborów, bo to ostatnia deska ratunku.


Państwo na pewno znają osoby czy organizacje, które mają prawo startować w wyborach, dlatego nie wahajcie się przyłączyć do tych, którzy są polscy i katoliccy.


Nie możecie głosować na PO, PiS, SLD, PSL, Palikota itp., na osoby, które były przy okrągłym stole, w Magdalence, na żydokomunę, na tych, którzy w PRL i później - w „wolnej Polsce”, rozkradali i niszczyli nasz kraj!


Do połowy kwietnia muszą być złożone listy kandydatów, potem będzie za późno! To musi być robione już. To jest sprawa być albo nie być! Do tych wyborów odłóżcie na bok ambicje osobiste – ważne, abyście byli i głosowali.


Naturalnie w ten sam sposób zwracam się do wszystkich innych braci Polaków, którzy starają się ratować Polskę.


Trzeba iść do wyborów!


Łącząc pozdrowienia,


Jan Kobylański
Prezes USOPAŁ


Źródło: www.usopal.pl

Komentarze

avatar adsenior
0
 
 
Wybory są rozstrzygane przez kacyków partyjnych, po przez umieszczanie kolesi na odpowiednich miejscach listy wyborcze, w tej farsie z demokracji nie będę brał udziału. Głosował będę tylko i wyłącznie, gdzie głosuje się na człowieka nie na listę partyjną.
Imię/nick *
URL
Kod   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Wyślij komentarz
Anuluj
Imię/nick *
URL
Kod   
Wyślij komentarz