Start Liga Narodowa Zenon Dziedzic: Notatki Krymskie

Zenon Dziedzic: Notatki Krymskie

20 lutego 2014 roku


Szkoda , że nasi są uzależnieni od ponadnarodowców. Wystąpienia w Sejmie, na temat sytuacji na Ukrainie, pokazały wyraźnie ich podległość od układów zewnętrznych, tylko nie narodu polskiego.


21 lutego 2014 roku


Kto zabija sam siebie skazuje na śmierć. Jak nie teraz, to później, zawsze z duszą wystawioną na potępienie.


22 lutego 2014 roku


Trzeba było krwi niewinnych, aby ktoś  na Ukrainie mógł wyjść z więzienia. Szkoda, bo naprawdę nie wiem, po co giną ludzie!


25 lutego 2014 roku


Manewr „wybranych”. Złożyć ofiarę z krwi zwierząt (gojów), by ubłagać Jahwę. Dzisiaj Ukraińcy, jutro Białorusini, pojutrze … . W Polsce zaś zawsze znajdą się spolegliwi syjoniści i wystawią swoją twarz celem promowania tej ofiary.


1 marca 2014 roku


Nacjonaliści z Ukrainy zagrażają Polsce. Są oni wzmacniani syjonistami z Warszawy, którzy rozsadzają naszą Ojczyznę od środka. Judeopolonia jest faktem, widać, chcą także Ukrainy, bo u nas już niewiele zostało do rozkradzenia.


1 marca 2014 roku


„Nasi” od kultury między innymi: Olbrychski, Tencer. Holand wystosowali list do Tuska z nakazem przekazania Majdanowi-Ukrainie miliarda euro. Chodzi o pieniądze z budżetu państwa, czyli o nasze podatkowe pieniądze. Gest straszny, gdy weźmie się pod uwagę ponad 100 000 głodujących dzieci w Polsce. Gest cyniczny, gdy uświadomimy sobie, że w rodzinach sygnatariuszy tego listu dzieci nie głodują. Siedzą natomiast na synekurach, gdzie premie wynoszą milion złotych na osobę, (Por. Spółka Stadion Narodowy …). Wciąż wmawiają nam, że Polska ma obowiązek ginąć za wolność innych. W historycznym rozliczeniu :wybudujemy kolejny pomnik martyrologii, wyśpiewamy hymn romantycznego uniesienia, a my aktorzy chętnie zagramy w teatrze pamięci i czci”. Polacy tak bardzo kochają romantyczne przelewanie krwi za wolność innych, że „trzeba ten nurt pogłębiać, a tę ich naiwność wynosić do godności największej cnoty narodowej.


2 marca 2014 roku


Szansa na pokój w Europie: dymisja tzw. rządu majdanowego i powrót do Kijowa Janukowycza. W Polsce zaś- odrzucenie  polityków obcego nurtu i powrót do tradycji. Każde inne rozwiązanie niesie ze sobą wojnę!

4 marca 2014 roku


Już Żydzi rozpoczęli propagandę, że jedynie Sikorski, jako „wybitny mąż stanu” ratuje Europę przed wojną, a tym czasem Chodrkowski ogłasza, iż jest gotowy pojechać na Ukrainę, w ślad za nim idzie Kissinger. Koncepcja państwa żydowskiego w środkowo-wschodniej Europie nabiera konkretnych kształtów. Sapienti sat.


5 marca 2014 roku


Tzw. „analitycy” nakręcają panikę. Mamy rzucić się do sklepów. Cel – wyśrubować ceny. (Zawsze to mniejsza dziura w budżecie). Wszystko zwali się na Rosję, która rozpoczęła III Wojnę Światową. Rząd Tuska jest mistrzem konfabulacji i o tym nie wolno nam zapominać.


8 marca 2014 roku


Nie wolno ulegać panice wojny.  Nakręcają tę panikę polskojęzyczne media. Mają nas przerazić. Stąd wszelkie ruchy amerykańskie są uzasadnione. Mamy je bezkrytycznie popierać. Tylko Ameryka Stanów Północnych postępuje z wysokimi normami demokracji i sprawiedliwości społecznej (Wietnam, Afganistan, Libia, Wenezuela itd.). Rosja z kolei to faszyści i mordercy.


13 marca 2014 roku


RUSSOFOBIA jest złym kierunkiem w polityce nazywającej się – polską. RUSSOFILIZM – jeszcze gorszym, nie oznacza to jednak, że musimy się stawać niewolnikami Białego Domu.


21 marca 2014 roku


Antyrosyjska kampania jest przeciwko Polakom. Obcy mentalnościowo wciąż podsycają wrogość do Rosjan, lecz widzowie nie kupują tego. Dojrzałość? Nie. Przede wszystkim, chęć spokojnego życia. Wiadomo, rząd Donalda nie służy Polakom, więc sami sobie tworzymy opinie na temat ostatnich wydarzeń w Europie. Póki co, Putin zadziwia sprawnością swoich działań z kolei wiernopoddaństwo Rosjan – przeraża.


Zenon Dziedzic

 

Komentarze

avatar Barbara
0
 
 
Wiernopoddaństwo Rosja stawało się w historii przyczynkiem ich imperialnej polityki.
Imię/nick *
URL
Kod   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Wyślij komentarz
Anuluj
Imię/nick *
URL
Kod   
Wyślij komentarz