Start ONR Podhale Stanowisko Zarządu Głównego ONR Podhale ws wyborów samorządowych 2010r.

Stanowisko Zarządu Głównego ONR Podhale ws wyborów samorządowych 2010r.

Przed nami wybory samorządowe. Znowu staniemy przed dylematem: kogo wybrać? Mamy wybrać ludzi, którzy tu, na miejscu, na całym Podtatrzu będą bezpośrednio wpływać na nasze losy, na nasz byt i na nasz dobrobyt lub biedę. Nie można więc zlekceważyć tego wydarzenia.

1. Stowarzyszenie Obóz Narodowo-Radykalny Podhale apeluje do wszystkich członków i sympatyków oraz innych środowisk i organizacji narodowych w Polsce o szeroki udział w wyborach samorządowych.

2. Kierując się troską o dobro Państwa Polskiego oraz wspieraniem fundamentalnych wartości narodowych, Stowarzyszenie Obóz Narodowo-Radykalny Podhale udziela poparcia wyborczego w wyborach do Sejmiku Województwa Małopolskiego kandydatom Narodowego Odrodzenia Polski.

3. Kandydaci do Rad Gmin, Miast i Powiatów, kandydaci na wójtów, burmistrzów: Stowarzyszenie Obóz Narodowo-Radykalny Podhale wspiera osoby i środowiska, które aktywnie działają na rzecz swoich wspólnot lokalnych, promuje społeczników, dla których dobro wspólne, wolność, gospodarność, patriotyzm i wartości narodowe nie są pustymi sloganami. Ostateczny wybór konkretnych kandydatów w myśl powyższych kryteriów Zarząd Główny ONR Podhale pozostawia jednak w gestii sumienia każdego członka i sympatyka.

/-/ Tomasz Piczura Przewodniczący ONR Podhale
Zakopane, 15 listopada 2010 r.

Komentarze

Imię/nick *
URL
Kod   
Wyślij komentarz