Start

Wieści z Kijowa: Reżim banderowsko-chazarski odpowiada za wszystko.

Bizancjum ukraińskie nie chce się zmieniać. Złodziei ukraińscy utworzyli z kraju zbiorowisko zbójeckie, które rządzi już prawie 24 lata państwem, jak mafią. Kłamstwo w kraju prymitywnym stało się narzędziem władzy.

Więcej…

 

Warszawa: Dzień Zwycięstwa.

Dnia 9. maja 2015 r. w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 10, na Cmentarzu Mauzoleum Żołnierzy Armii Radzieckiej, Przedstawiciele OWP: Krzysztof Stachurski oraz Roland Dubowski, uczcili Dzień Zwycięstwa nad III Rzeszą Niemiecką. Na tym Miejscu Pamięci spoczywa ok. 25 tys. Żołnierzy, głównie Rosjan, wyzwalających Warszawę w latach 1944-1945, spod niemieckiej okupacji.


Czytaj 0 komentarzy... >>

Więcej…

 

Wrocław: delegacja OWP pod pomnikiem Bolesława Chrobrego

Dnia 01 maja 2015r. pod pomnikiem Bolesława Chrobrego, twórcy państwowości polskiej, o godz. 18 odbyła się pikieta oddziałów dolnośląskich ONR z udziałem OWP, pod hasłem - Precz z unijną okupacją. Nastąpiło krótkie wystąpienia działaczy: kol. Sutowicza z ONR oraz kol. Stępińskiego z OWP, na temat negatywnej roli unii europejskiej wobec państwa polskiego i całego narodu.


Czytaj 0 komentarzy... >>

Więcej…

 

Omański: Wybór między gruźlicą a żółtaczką.

Ostatnia kampania wyborcza w Polsce bardziej przypominała mi akcję reklamową pieluszek dziecięcych czy keczupu niż poważną prezentację polityków 36 milionowego kraju w środku Europy. Kandydaci obiecywali wszystko i wszystkim.

Więcej…

 

Na Emigracji: Norweski Barnevernet szaleje.

W ciągu dwóch lat liczba dzieci zabranych Polakom w Norwegii skoczyła o 900 procent.


Norweska służba ochrony dziecka Barnevernet często zestawiana jest z niemieckim Jugendamt. Niegdysiejsze  odwołanie przez polskie MSZ konsul Adrianny Warchoł za porównanie Barnevernet z Hitlerjugend przy okazji brawurowej akcji Krzysztofa Rutkowskiego, nasuwa refleksje nie tylko na temat naszego postrzegania Norwegii, ale i sprawności służby konsularnej RP w Królestwie Norwegii.

Więcej…

 

Prosto z Donbasu: Ostrzał ulicy Listoprokatczikow.

W dniu 18.05.2015 prowadzone były kolejne działania operacji anty-terrorystycznej. W walce przeciwko separatystom-terrorystom użyto haubic 122mm, 152mm, oraz wyrzutni rakietowych GRAD. Poza tym niejako mimowolnie przeprowadzono natarcia między innymi przy użyciu czołgów na pozycje powstańcze.

Więcej…

 

Hudziec: Poroszenko w Bykowni.

W dniu wczorajszym ukraiński prezydent Petro Poroszenko złożył hołd ofiarom represji politycznych pochowanym w Bykowni pod Kijowem i ukląkł przed kwaterą polskich więźniów zamordowanych przez NKWD w 1940 roku.

Więcej…

 

Wieści z Kijowa: Cyrk z pomnikami.

Z odległości Polski polityka Ukrainy wydaję się mi jakimś cyrkiem wariatów lub krwawą operetką, której podśpiewuje gnuśnie establishment warszawski. Nie wierzę w III RP, bo polityka polska w chwili obecnej jest chora.

Więcej…

 

Lubański: Wegrzy są mądrzejsi od moich Rodaków.

Węgierska partia narodowców Jobbik ma odwagę cywilną krytycznego ustosunkowania do rządów banderowsko-chazarskich na Ukrainie i wyraża sprzeciw uchwaleniu ustawy gloryfikującej zbrodniczą formację OUN-UPA, która prowadziła czystki etniczne na obecnych terenach Ukrainy Zachodniej.

Więcej…

 

Na Emigracji: Megakonurbacja.

"Northern Powerhouse" na północy Anglii ma na razie swojego ministra i zarys koncepcji


To, że w UK panuje afrykański model rozwoju w którym stolica i południowy wschód spija śmietankę, nie jest spostrzeżeniem specjalnie odkrywczym. Według think-tanku IPPR North siedem na osiem dużych miast Anglii poza Londynem posiada PKB per capita niższe niż średnia krajowa.

Więcej…

 

Na Emigracji: Kukiz zmasakrował konkurentów w UK.

W wyborach na urząd prezydenta RP 10 maja, w Wielkiej Brytanii głos oddało 61 227 osób w 35 komisjach obwodowych. Pierwsze miejsce bezapelacyjnie zajął ex-rockman Paweł Kukiz który zdobył 32 472 głosów co przełożyło się na 53,41 procenta.

Więcej…

 

Brońmy Polskę przed banderyzmem - ukraińskim nacjonalizmem!

Dnia 7. maja 2015r. delegacja warszawskiego oddziału OWP wzięła udział w ogólnopolskiej akcji "Brońmy Polskę przed banderyzmem - ukraińskim nacjonalizmem". Z gościnnym udziałem Gabriela Janowskiego. Organizatorem były Pokolenia Kresowe.
Czytaj 0 komentarzy... >>

Więcej…

 

Wieści z Kijowa: Zarówno Komorowski jak i Duda są sojusznikami banderyzmu chazarskiego.

To straszne co teraz odbywa się na Ukrainie. Hydra nazizmu ukraińskiego coraz rośnie na siłę. Ideologia banderyzmu wpada do pustych i niewykształconych głów młodych Ukraińców. Naród, który nigdy nie miał inteligencji i elit z prawdziwego zdarzenia, żyje teraz mitami banderowskimi, które w swoim celu wykorzystują nawet Chazarowie ukraińscy przy władzy w Kijowie.

Więcej…

 

Lubański: Herszt Komorowski nie może wygrać!

Jestem zadowolony tym, iż herszt PO i WSI Komorowski nie wygrał I tury wyborów. To napawa nadzieją, iż większość Polaków obudzi się z letargu i wybierze nareszcie przyszłość dla ludzi uczciwych, którzy już nie będą zmuszani do uciekania ze swojej Ojczyzny na zarobki. Bo w kraju niemożliwie związać koniec z końcem.

Więcej…

 

Prosto z Donbasu: “Sanycz” podczas obchodów Dnia Zwycięstwa.

Grupa “Sanycz” podczas obchodów Dnia Zwycięstwa. Strach pomyśleć jak ta ludność Donbasu jest zastraszona, pewnie obiecano im ziemniaki po 3 hrywny jeżeli będą pozdrawiać żołnierzy na ulicach.

Więcej…

 

Hudziec: Czyli system wyznaczył na namiestnika Dudę?

Znaczy to, że rzeczywiście wyniki Komorowskiego były na tyle fatalne, ze trzeba było scenę odświeżyć. Nie mogli naturalnie przyznać Józiowi jego kilku procent, bo wtedy więcej trzeba by dać np. Kukizowi, a każdy kandydat spoza POPiS-u stanowił poważną rysę dla betonu.

Więcej…

 

Lubański: Gdyby nie POPiS Polska byłaby potęgą.

Polska już od dłuższego czasu marnuje swoje szanse bycia potęgą regionalną w Środkowej i Wschodniej Europie. Gdyby nie układy PO-PiS-u i nie brak real politik, to do władzy w Polsce już dawno mogliby dojść nowe elity, jak to było w kraju po wojnie polsko-ukraińskiej w 1918 roku.

Więcej…

 

Lubański: Dla Polski warto żyć!

Po raz drugi w raju oazowym Maćkowice pod Przemyślem atakuje mnie w nocy diabełek, który siedzi chyba wewnątrz mnie. Dziś w nocy przyśniło mi się, iż leżę w trumnie jeszcze żywy na cmentarzu czy to ukraińskim, czy to polskim. Chcę krzyczeć, iż proszę mnie nie grzebać, bo jestem jeszcze żywy.

Więcej…

 

Prosto z Doniecka: Mała refleksja o opłatach.

Trochę o cenach. Właśnie opłaciłem swoje pierwsze rachunki za mieszkanie, dotychczas robiła to redakcja, ale “jestem już na swoim”. W ramach wstępu: osoby o słabym sercu niech nie czytają dalej, szok może być zbyt ciężki. Osoby nazbyt pobudliwe może też niech tego nie robią.

Więcej…

 

Prosto z Donbasu: Obchody Dnia Zwycięstwa w kolonii karnej.

Dzisiaj w makiejewskim zakładzie penitencjarnym odbyły się wcześniejsze uroczystości związane z obchodami Dnia Zwycięstwa.

Więcej…

 

Lubański: Sytuacja przypomina upadek Rzeczpospolitej.

Nie wiem czy dużo Polaków zna prace historyczne wybitnego człowieka wszech czasów Feliksa Konecznego. Czytam w Maćkowicach kolejne jego pracę, jakby widział współczesną Polskę i Ukrainę. Korona i Księstwo Litewskie. Oligarchia ukraińska przypomina do złudzenia obecną oligarchię litewską.

Więcej…