Start

Wieści z Kijowa: Rozmowa z taksówkarzem.

Dzisiaj jechałem do kościoła taksówką, którą prowadził bardzo inteligentny kierowca, który mnie zdumiał świetną orientacją w polityce ukraińskiej. Wadim dorabia jako kierowca w wolne dni. Ma 42 lata. Jest kijowianinem i patriotem (nie mylić z ukraińskim nacjonalistą).

Więcej…

 

Lubański: Wspomnienie Wiesława Adama Bergera.

Z niektórymi ludźmi spotykasz się często, ale nie pozostają się w głębi pamięci. Ale bywa także, iż spotkasz człowieka na swej drodze życiowej tylko raz, a pamiętasz na zawsze. Takim człowiekiem dla mnie jest śląski pisarz z Ostrawy Wiesław Adam Berger.

 

Więcej…

 

Robert Larkowski w Złotej Księdze Narodowców

Larkowski Robert (1966-2013)


Wybitny dziennikarz i publicysta portali i prasy narodowej. Nacjonalista młodego pokolenia . Związany w latach 90tych z pismem‘’Szczerbiec’’.

Więcej…

 

BALIŃSKI: IDZIEMY PO WAS... SIENKIEWICZ!

Wydawało się, że afera podsłuchowa wstrząśnie polską sceną polityczną, że po tym, co ministrowie powiedzieli o Polsce i Polakach będzie to koniec rządu. Bartek S. po aferze zapadł się pod ziemię, ale nie na długo. Z szamba wyciągnęła go Ewa Kopacz, tak jak wyciągnęła innych upiornych osobników z rządu Tuska. Ma nową posadę - szefa Instytutu Obywatelskiego. Co będzie w nim robił? Ano pisał ekspertyzy, a w nich straszył nacjonalizmem i faszyzmem.

Więcej…

 

Żydowskie opętanie na Watykanie

Żydowskie opętanie na Watykanie - Blogger jest ciągany po sądach przez żydowską firmę adwokacką opłacaną z naszej tacy.

Więcej…

 

United Satanists of America promują pełzającą sodomizację i to całego świata.

Departament Stanu USA mianował specjalnego ambasadora ds. praw LGBT, którego zadaniem będzie promocja perwersji seksualnych za granicą.

Więcej…

 

Widziane z Kaliningradu: Jak Putin na Polskę napadał, czyli rzecz o Bombie Ogryzkowej.

Tej nocy była pełnia księżyca, a niebo usiane poszarpanymi obłokami wyglądało złowieszczo. Miejscowi chłopi z podmoskiewskich wiosek opowiadali nawet że z lasu dochodziło wycie wilka. W tym czasie na Kremlu, mimo późnych godzin nocy, odbywała się narada. - Włodzimierzu Władymirowiczu, mamy duży problem - mówił poddenerwowany Dmitrij Rogozin.

Więcej…

 

Prosto z Donbasu: Gniew przez łzy w Konstantynówce.

Prawdziwy bunt wybuchnął w Konstantynówce w obwodzie donieckim na Ukrainie. Masowe protesty, aż do ataku i podpalenia ukraińskich koszar, wywołał tragiczny wypadek: pojazd pancerny prowadzony przez pijanego kierowcę potrącił kobietę z dwójką dzieci. Ośmioletnia dziewczynka zginęła na miejscu.


Do miasta Konstantynówka w obwodzie donieckim, gdzie mieszkańcy wzięli udział w zamieszkach po tym, jak ośmioletnia dziewczynka zginęła pod gąsienicami pojazdu opancerzonego ukraińskich sił zbrojnych, przybyli bojownicy nacjonalistycznej organizacji „Prawy Sektor”. O tym rosyjski kanał telewizyjny Russia Today poinformował telefonicznie przedstawiciel Ludowej Drużyny Miasta.

Więcej…

 

Prosto z Donbasu: Serbowie w Donbasie (z cyklu: Cena honoru).

W armii noworosyjskiej przebywa obecnie kilkudziesięciu Serbów w większości rozproszonych po różnych batalionach.W Serbskim Pułku jest ich kilkunastu, niektórzy służą od 6 miesięcy,inni przyjechali pózniej,ostatni ochotnicy przed dwoma tygodniami i jak mówią jeszcze wielu przybędzie.

Więcej…

 

Prosto z Kijowa: Ujawniono udokumentowaną korupcje w gabinecie Jaceniuka.

Wczoraj w audycji telewizji ukraińskiej "112" "Wolność Słowa" redaktora Sawika Szustera prezes ukraińskiej inspekcji finansowej ujawnił dokumentalnie korupcję nowego gabinetu ministrów Ukrainy Arsenija Jaceniuka. Prezes jest zawieszony w pełnieniu swoich obowiązków służbowych.

Więcej…

 

Lubański: Życie Polaka na Ukrainie.

Oprócz walki o przetrwanie w tym świecie nie zawsze dobrym, próbuję zachować sumienie i jego głos w tym niełatwym życiu Polaka na Ukrainie. Jako dziennikarz polityczny zawsze starałem się w miarę swoich zdolności i informacji pokazać ludziom w Polsce całą prawdę o Ukrainie i Ukraińcach. Znam ten naród nie z opowieści lecz z życia powszedniego.

Więcej…

 

Klonowski: Traktat Ryski, czyli wyrok na milionach Polaków z Kresów.

94. lata temu podpisano Traktat ryski. Skazał on na zapomnienie blisko dwa miliony Polaków, pozostawionych na pastwę sowieckiej Rosji za wschodnią granicą Rzeczypospolitej.


„Nie jestem mistykiem. A jednak nie mogę oprzeć się myśli, że jest jakaś nić – straszna i czerwona – która łączy traktat ryski z całą naszą dzisiejszą tragedią. Biegnie ta nić, wije się fantastycznie, niemal kapryśnie, od mogił pomordowanych, a za życia odartych ze skóry ułanów pod Rohaczewem i Niemirowem, od miejsca kaźni pułkownika Mościckiego w borach poleskich, gdzie w trzy lata później wytknięto granicę ryską.

Więcej…

 

Niemcy: Frankfurt ma dość żydowskiego terroru bankowego.

Informacji o dzisiejszych zamieszkach we Frakfurcie nie było w dzisiejszych głównych wydaniach Wiadomości. Można się tylko zastanowić dlaczego blokowane są ważne informacje o zdecydowanych akcjach antyglobalistycznych w stolicy międzynarodowej mafii bankierskiej, Frankfurcie. Ojczyźnie satanistycznych żydów, kreatorów światowego terroru i wszelkich wojen, Rotszyldów i skojarzonych z nimi żydowskich rodzin bankierskich.

Więcej…

 

Agencje ratingowe – narzędzia Rotschildów.

Co to jest agencja ratingowa? Otóż jest to osoba prawna, która ocenia wiarygodność kredytową podmiotów pożyczających pieniądze. Podmiotem takim może być  rząd państwa, organizacja, spółka, fundusz, bank.

Więcej…

 

Lubański: Majdan w istocie był neobolszwią.

Rewolucja na Majdanie w Kijowie i jej skutki przypominają mi trochę rewolucję bolszewicką w Piotrogrodzie w 1917 roku. Chociaż cele tej rewolucji ukraińskiej i tej bolszewickiej są różne, ale są także i podobieństwa. Bolszewicy mieli wszędzie w Rosji i na Ukrainie w 1917-1919 roku wsparcie żydowskich kahałów na prowincji.

 

Więcej…

 

Lubański: Pseudowolność dla niewolników.

Zaczynam strasznie się śmiać, jak ktoś z Ukraińców lub Polaków deklaruje, iż żyje w społeczeństwie ludzi wolnych. Ten człowiek jest dla mnie lub skończonym kretynem lub aferzystą politycznym na usługach władz. Bo zniewolenie masowe ludzi osiąga teraz nie spotykanych do dziś rozmiarów. Tak zniewolonego człowieka, jak teraz w Europie lub USA jeszcze nie było.

Więcej…

 

Prosto z Donbasu: Śmierć na chodniku.

Dzisiaj w zajętej przez siły ATO Konstantynówce doszło do tragicznego wypadku. Pojazd opancerzony BMP wjechał na chodnik potrącając kobietę i jej dwójkę dzieci- jedno kilkumiesięczne znajdowało się w wózku. Ośmiolatka zgineła na miejscu.

Więcej…

 

Prosto z Donbasu: SBU aresztuje operatora NovorossiaTV

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy aresztowała kamerzystę Novorossia TV, oskarżając go o to, że w ten sposób prowadził działalność separatystyczną, terrorystyczną i anty-ukraińską- ponformował rzecznik SBU Markijan Łubkiwski.

Więcej…

 

Wieści z Kijowa: Naziukraina "święci" broń.

Dowódca batalionu "OUN" Mykoła Kochaniwśkyj powiadomił mieszkańców Kijowa i Ukrainy, iż 17 marca na placu św. Zofii stolicy Ukrainy odbędzie się msza św. i błogosławieństwo wojaków "OUN" pod banderowskimi czerwono-czarnymi sztandarami na wojnę na Donbasie przeciwko "terrorystom donieckim".

Więcej…

 

Pomoc dla Polaków w Donbasie

 

Dnia 08 marca 2015r. za pośrednictwem Noworosyjskiej Agencji Informacyjnej, Stowarzyszenie Obóz Wielkiej Polski, przekazało siedem tysięcy hrywien na rzecz Polaków w Donbasie.
Czytaj 0 komentarzy... >>

Więcej…

 

Prosto z Donbasu: Bułgar w Opołczeniu (wideo).

W szeregi Pospolitego Ruszenia Donbasu wstępują kolejni ochotnicy, także spoza krajów rosyjsko-języcznych. “Krasaw” pochodzi z Bułgariii przyjechał, aby przyczynić się do zakończenia bratobójczej wojny.

Więcej…