Start

Testament nacjonalistyczny Roberta Larkowskiego.

I RÓŻNYCH MOŻNA SZUKAĆ PRZYCZYN; PRZEJŚĆ OSOBISTYCH, LAT DRĘCZENIA PRZEZ SYSTEM, OBOJĘTNOŚCI TŁUMU DLA SPRAWY, PROZAICZNYCH KŁOPOTÓW ZE ZDROWIEM, NIEDAWNEGO WYDARZENIA W MOIMŻYCIU, KTÓRE UCZYNIŁO MNIE OSOBĄ POSTAWIONĄ W KONFLIKCIE Z PRAWEM, PRAWEM, KTÓRYM JEST POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA, ZA KTÓREJ ZŁAMANIE GROZI KRATA.

Więcej…

 

Hudziec: Kolejna odsłona codzienności Rusiczy.

Kolejna odsłona codzienności żołnierzy Dywersyjno-Szturmowej Grupy Wywiadu Rusicz. Słońce wschodzi nad okolicznymi kamieniołami, mnie dawno się tak dobrze nie spało- aczkolwiek na strasznej pryczy i w ubraniu. Witamy na froncie.

Więcej…

 

Lubański: Sam mogę zostać zabity przez brunatną dżumę.

Całym sercem jestem po stronie prawdy w kraju, gdzie prawie nikt nie potrafi mówić prawdy. Jestem po stronie prawdy z jednej błahej przyczyny, bo nie umiem kłamać. Nie nauczyłem się kłamać za komuny ukraińskiej. Nie nauczyłem się kłamać za banderyzmu ukraińskiego. Byłem wrogiem tych pierwszych i tych drugich pod czerwono-czarnym sztandarem.

Więcej…

 

Lubański: Czy Polacy już skretynieli zupełnie?

Po raz setny chyba zadaję sobie pytanie, na które nie potrafię do końca odpowiedzieć - co się teraz dzieje z Polską i Polakami? Nie wierzę, iż mój naród skretyniał bezpowrotnie. Nie wierzę, iż w Kraju o tak wielkiej i sławnej historii nie pozostało już ludzi mądrych i honorowych. Nie wierzę, iż Polacy poddali się niewoli mafii PO.

Więcej…

 

Lublin: protest ws. nominacji Wasyla Pawluka na konsula generalnego Ukrainy.

Dnia 13 kwietnia 2015r. pod konsulatem generalnym Ukrainy przy ul. 3 Maja w Lublinie odbyła sięakcja protestacyjna przeciw nominacji na konsula niedawnego działacza neofaszystowskiej partii Swoboda – Wasyla Pawluka.


Czytaj 0 komentarzy... >>

Więcej…

 

Hudziec: Z aparatem pośród Rusiczy.

W ostatnich dniach byliśmy w gościnie w oddziale Grupy Dywersyjno-Szturmowej Wywiadu “Rusicz”. W kilku odsłonach przedstwię wam ogólny obraz tego jak wygląda służba tych żołnierzy. To nie pierwsza i (mam nadzieję) nieostatnia wizyta, ale zapewne następne będą już pośród szczęku karabinów- sytuacja na froncie jest coraz bardziej napięta- “przygaszenie ognia” dobiega końca.

Więcej…

 

Lubański: Popadli w antyrosyjski obłęd w czasie banderowskiego terroru.

Ten świat, a raczej jego idiotyczna część popadła w antyrosyjski obłęd. Jako antykomunista ze stażem zawsze nienawidziłem funkcjonariuszy KGB. Dlatego nie darzę łagodnie mówiąc sympatią byłego podpułkownika KGB Władimira Putina obecnie w roli prezydenta Federacji Rosyjskiej.

Więcej…

 

Lubański: Obudziłem się w nazistowskim państwie ukraińskim.

Dziś rano 17 kwietnia po przebudzeniu i po wczorajszym morderstwie publicysty opozycyjnego w Kijowie Olesia Buziny zrozumiałem, iż się obudziłem w państwie nazizmu ukraińskiego. Proces banderyzacji Ukrainy trwał wszystkie 23 lata niepodległości mafijnej kraju.

Więcej…

 

Kraków: protest ws. mieszania się Polski w sprawy ukraińskie.

Dnia 10 kwietnia 2015 roku pod Konsulatem Generalnym Ukrainy w Krakowie odbył się protest przeciwko włączaniu się Polski w konflikt ukraińsko-rosyjski, wspieraniu ukraińskich władz przez władze Polski, oferowaniu stypendiów dla ukraińskich studentów oraz wysyłaniu sprzętu wojskowego dla ukraińskich żołnierzy.


Czytaj 0 komentarzy... >>

Więcej…

 

Lubański: To był mord prawdy!

Zabójstwem politycznym opozycyjnego pisarza i publicysty ukraińskiego Olesia Buziny Stepan Bandera pokazał swą prawdziwą twarz z piekła. Nie bacząc na apoteozę OUN-UPA po uchwalę przez Radę Najwyższą Ukrainy ustawy nr 2538 "O prawnym statusie i gloryfikacji bojowników za niezależność Ukrainy w XX wieku" rzeczywistość banderowska pokazała swoją prawdziwą twarz szeregiem morderstw politycznych.

Więcej…

 

Prosto z Doniecka: Relacja z Domu Spokojnej Starości.

Dzisiaj wraz z  przedstawicielami organizacji społecznej “Podaruj Dobro” odwiedziliśmy Dom Spokojnej Starości w Kirowskiej dzielnicy Doniecka. Są to obrzeża miasta, gdzie panuje cisza i spokój. Raczej panowała ponieważ jest to obszar ciągłych bombardowań- szczęśliwie jednak póki co nikomu z pensjonariuszy siwy włos z głowy nie spadł.

Więcej…

 

Hudziec: Obłędu akt kolejny.

Postanowiłem zabrać też głos w sprawie przejazdów Nocnych Wilków. Otóż nie jestem wcale za tym, aby ci panowie na motocyklach przejeżdzali sobie przez Polskę, Wietnam, czy Jemen - mnie to zwyczajnie w normalnych warunkach by nie dotyczyło i nie interesowało, ale… motocykliści stali się częścią i mojej historii.

Więcej…

 

Wieści z Kijowa: Polityczne zabójstwa jak w III Rzeszy.

Niedawno porównywałem obecną Ukrainę do Niemiec, gdy kanclerzy Adolf Hitler doszedł do władzy. Tak samo, jak za nazistowskich Niemiec w neobanderowskiej Ukrainie władza zamawia polityczne zabójstwa. I milicja po Majdanowa nawet nie szuka killerów.

Więcej…

 

Lubański: Mieszkam w pierdolniętym kraju.

Jestem pierdolnięty i mieszkam na wygnaniu w pierdolniętym kraju nad Dnieprem. Ten kraj był kiedyś mlekiem i miodem płynący do momentu, gdy ludzie tu zabili Boga w swoim sercu. Teraz ten kraj wszystko buduje na fundamentach kłamstwa, które stało tu drugą naturą ludzi.

Więcej…

 

Naszym celem - Wielka Polska

Wielka Polska, hasło wielkie, mobilizujące a zarazem elektryzujące. Elektryzujące każdego z osobna, a zarazem całe skupiska patriotyczne. Wielka Polska w realiach rzeczywistości jest mottem każdego narodowca, nacjonalisty. Jest naszym sensem życia.


Czytaj 0 komentarzy... >>

Więcej…

 

Wieści z Kijowa: Ukraiński historyk krytykuje ustawe gloryfikującą OUN-UPA

Nowa ustawa parlamentu ukraińskiego nr 2538 "O prawnym statusie i gloryfikacji bojowników za niezależność Ukrainy w XX wieku" - czyni z historii ukraińskiej nie naukę lecz propagandowe źródło tworzenia mitów oświadczył historyk Ukraińskiego Katolickiego Uniwersytetu Oleksandr Zajcew.

Więcej…

 

Wieści z Kijowa: Więcej wolności jest nawet w Ugandzie.

Wolność słowa na Ukrainie postmajdanowej jest w obecnej chwili niższa niż w afrykańskiej Ugandzie. Krytykując stale Rosję cara Putina ukraińska propaganda pod batutą neobanderowskiego ministra informacji Ukrainy - Stecia zapomina o własnym zombowaniu swoich obywateli, którzy już dawno nie mają dostępu do prawdziwej informacji, dotyczącej Ukrainy.

Więcej…

 

Prosto z Donbasu: Słońce niesie powrót “Gradów”

“Nie narażaj swojego życia i przechodz przez jezdnię tylko w miejscach do tego wyznaczonych!”- to wersja soft komunikatu płynącego z głośników w trolejbusach i tramwajach. Codziennie dowiaduję się także o tym, żeby zadzwonić na straż pożarną w razie pożaru, że nałogi to zguba dla człowieka i jego bliskich, a jeżeli chce się bronić tychże najdroższych to trzeba się zaciągnąć do armii DRL.

Więcej…

 

Prosto z Donbasu: Rusicze cz.1

Rusicze są oddziałem wchodzącym obecnie w skład sił Batalionu Słowiańskiego. Ich celem jest walka przeciwko reinkarnacji banderyzmu, który uważają za zagrożenie dla Słowiańszczyzny.

Więcej…

 

Lubański: Zabójstwo Niemcowa kluczem do dywersji przeciw Putinowi.

Prezydent Rosji Władimir Putina popełnił fatalny błąd dopuściwszy politycznego zabójstwa w centrum Moskwy Żyda nomenklaturowego Borysa Niemcowa. Teraz opozycja żydowska w Rosji weźmie się poważnie do roboty w celu obalenia Putina.

Więcej…

 

Wieści z Kijowa: Marsz pojednania weteranów Armii Krajowej i UPA? Jest już projekt!

Znany ukraiński politolog Witalij Kulik oświadczył w wywiadzie rosyjskiej telewizji "Deszcz", iż po uchwale przez ukraiński parlament nowej ustawy o uznaniu bohaterstwa OUN-UPA powstała możliwość wspólnego marszu pojednania weteranów UPA i kombatantów Armii Krajowej.

 

Więcej…